کد خبر: 17060

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۵

امام‌جمعه ساری:

موج مقاومت، کشورهای اسلامی را فراگرفته/ آزادی حلب مرهون رشادت شهدای مدافع حرم است

امام‌جمعه ساری با اشاره به ترویج فرهنگ مقاومت در کشورهای اسلامی گفت: آزادی حلب مرهون رشادت شهدای مدافع حرم است.

طبرسی

تیتر ۳: آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های امروز نماز جمعه ساری با دعوت مومنان به تقوای الهی اظهار داشت: درس‌آموزی از مکتب و سیره انبیاء الهی و شهدای مدافع حرم در جامعه کنونی امری پسندیده است.

نمایند ولی‌فقیه در مازندران با اشاره به اینکه تقوای الهی شاخصه انسان مومن و متقی است، تصریح کرد: باید از منش، سیره و ایده انسان‌های متقی درس بیاموزیم.

طبرسی با بیان اینکه آزادی حلب مرهون رشادت شهدای مدافع حرم است، افزود: موج مقاومت و رشادتمردی کشورهای اسلامی را فراگرفته است.

وی با اعلام اینکه ۵ دیماه سالروز تاسیس نهاد مقدس حفاظت سپاه فرودگاه‌ها است، گفت: نقش حفاظت فرودگاه‌ها در تامین امنیت مسافران و عوامل پروازی بسیار اثرگذار است.

امام جمعه ساری با اشاره به در پیش بودن روز ثبت احوال، نقش وقایع حیاتی را در برنامه‌ریزی‌ها امری پسندیده دانست و افزود: باید به منویات مقام معظم رهبری در حوزه افزایش موالید و تربیت فرزند اسلامی توجه شود.

وی با بیان اینکه نقش نهضت سوادآموزی در باسوادکردن افراد جامعه امری ضروری است، گفت: این نهاد مقدس توانست خدمات موثری را در جامعه ایفا کند.

طبرسی با اشاره به خسارات بالای سرمازدگی به باغات مرکبات استان، افزود: توجه دولت به رفع مشکلات آسیب دیدگان باید با سرعت بیشتری انجام شود.

امام جمعه ساری در ادامه با اشاره به زندگانی انسان مومن در جامعه دینی، تصریح کرد: انسان‌های پاک و متقی همواره در تحکیم پایه‌های اسلامی نقش آفرین بودند.

وی با بیان اینکه مباحث تربیتی و دینی در مدارس باید بیشتر آموزش داده شود، افزود: مدیران مدارس باید آسیب‌های اجتماعی را جدی بگیرند و درصدد برخورد با این آسیب‌ها باشند./تسنیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو