کد خبر: 62390

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۲۱:۵۳

مهم ترین اولویتم، ایجاد اشتغال است

  : محمد شریعتمداری درخصوص رایزنی‌های خود با نمایندگان مجلس گفت: یکی از مهمترین اولویت‌های بنده در وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایجاد اشتغال است تا ...

 

: محمد شریعتمداری درخصوص رایزنی‌های خود با نمایندگان مجلس گفت: یکی از مهمترین اولویت‌های بنده در وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایجاد اشتغال است تا بتوانیم هم برای جوانان ایجاد اشتغال کنیم. از سویی، بحث ارائه خدمت بهتر و بیشتر نیز از سوی این وزارتخانه مطرح است. این دو مسئله از جمله محورهای برنامه کاری من است که در کمیسیون‌ها مطرح و مورد بررسی قرار گرفته شده است.

او افزود: تامین مالی با نرخ متناسب برای ارائه تسهیلات برای فعالیت در بخش معدن، نرخ ارز و هم یارانه برای فعالیت بیشتر در بخش‌های کمتر توسعه‌یافته و هم حمایت از فعالیت‌های سازمان ایمیدرو و سازمان ایمیدرو ایدور از جمله برنامه‌های دیگر بنده است.

وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت در رابطه با جو مجلس نیز اظهار داشت: به نظر می‌آید فرصت خوب و زیبایی فراهم شده است تا نمایندگان دغدغه‌های خود را مطرح کنند و هم وزرا پیش از پذیرش رسمی مسئولیت برنامه‌های خود تشریح کرده و یک دیدگاه کلی برای نمایندگان به وجود آورند تا یک رای واقعی به وزرای پیشنهادی داده شود.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو