کد خبر: 73856

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۶:۲۱

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران

مهلت ارسال آثار هنرمندان مازندران به جشنواره عکس سپاه تمدید شد

به گزارش تیتر 3 به نقل از روابط عمومی سپاه کربلای مازندران، سرهنگ پاسدار حسین‌علی رضایی با اشاره به رفع فیلترینگ شبکه مجازی(تلگرام) و برقراری ارتباط ...

به گزارش تیتر ۳ به نقل از روابط عمومی سپاه کربلای مازندران، سرهنگ پاسدار حسین‌علی رضایی با اشاره به رفع فیلترینگ شبکه مجازی(تلگرام) و برقراری ارتباط مجدد با مخاطبان، نحوه ارسال آثار هنری(عکس جشنواره) به این روابط عمومی را از طرق سه گانه تلگرام، ایمیل(چاپار) و سروش دانست.

 

وی با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره عکس خبری سپاه کربلا، افزود: جشنواره عکس سپاه به منظور جمع‌آوری، ساماندهی و  تجلیل از عکاسان برتر در برنامه‌های مرتبط با سپاه چون هفته دفاع‌ مقدس، حماسه آزادسازی خرمشهر، هفته بسیج، دهه‌ فجر و مناسبت‌های مهمی چون گرامی‌داشت حماسه بصیرت ملت در ۹ دی ۸۸ و لبیک عمومی به ولی فقیه الامام خامنه‌ای(حفظه الله)، یادواره‌ها و جشنواره‌ها، ایام راهیان نور، اردوهای جهادی، امدادرسانی سپاه بوده است.

 

رضایی یادآور شد: عکاسان باید برترین تصاویر خود را با محور هشت موضوع یادواره‌های شهرستانی، همایش‌ها، اقتصاد مقاومتی، اردوی جهادی، راهیان نور، دهه بصیرت، هفته بسیج مستضعفین و هفته دفاع مقدس به دبیرخانه اجرایی جشنواره در این معاونت به نشانی سپاه کربلای مازندران ارسال کنند.

 

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا مازندران گفت: عکس‌های خبری باید با کیفیت مطلوب و با شناسنامه کامل عکاس اعم از نام و شهرت، شماره شناسنامه و کد ملی، تلفن‌های همراه و ثابت، محل سکونت (شهرستان)، عنوان و تاریخ برنامه عکس ارسالی را به صورت فایلی با حجم حداقل ۳۵۰ کیلو بایت به آدرس تلگرامی sep_karbala@ ارسال کنند.

 

وی بیان کرد: همه عکاسان خبری افتخاری بسیج ، آزاد و حرفه‌ای شاغل در خبرگزاری‌ها و سایت‌های مازندران مجاز به شرکت در این جشنواره هستند.

 

رضایی افزود: هیئت داوران پس از بررسی آثار دریافتی از سوی هنرمندان، سه برگزیده آثار ارسالی را برای حضور در جشنواره کشوری عکس سپاه معرفی کرده که مراسم تجلیلی از آنان در این سپاه به عمل می‌آید.

 

وی با اشاره به اینکه عکاسان می‌توانند با ارسال دو عکس موضوعی حداکثر در پنج موضوع از هشت موضوع یاد شده شرکت کنند گفت : شرکت کنندگان از ارسال تصاویر عکاسان دیگر پرهیز داشته باشند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو