کد خبر: 19861

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۸:۳۵

کمانداران برتر جام فجر معرفی شدند؛

مهر قبولی بر کارنامه میزبانی مازندران در رقابتهای تیروکمان کشوری جام فجر

اختصاصی تیتر 3 » نفرات برتر مرحله دوم مسابقات آزاد کشوری تیراندازی باکمان ' جام فجر'' به میزبانی هیات تیراندازی باکمان مازندران در ساری مشخص شدند.

اختصاصی تیتر ۳ » در پایان رشته ریکرو این مسابقات که روز پنجشنبه با رقابت۸۸ کماندار در دو بخش زنان و مردان در ساری برگزار شد ، در بخش زنان ‘ نیلوفرعلیپور ‘ از البرز به مقام نخست دست یافت ، ‘ الهه رستاد ‘ از گلستان دوم شد و ‘ سمانه رمضانپور ‘ از یزد در جای سوم ایستاد.
در بخش مردان این مسابقات هم مقام های قهرمانی و دومی به ‘ عرفان ارژنگی پور’ و ‘ صادق اشرفی’ کمانداران آذربایجان شرقی رسید و ‘ متین سبزی’ از لرستان، ‘ محمد ربانی’ از خراسان شمالی و ‘ جواد صادقی’ از مازندران در رده های سوم تا پنجم قرار گرفتند.
در رشته کامپوند  که با حضور ۵۶ کماندار برگزار شد در بخش بانوان راحله فارسی از البرز ،الهام امجدیان از تهران و فاطمه صادقی از مرکزی مقامهای اول تا سوم این رقابتها را کسب کردند.
در بخش آقایان جبرائیل عبادی از قزوین قهرمان شد و محمد شریف زاده از تهران و بهروز ولی پور از البرز مقامهای دوم و سوم رو کسب کردند.
در مراسم اختتامیه این رقابتها رئیس هیات تیراندازی باکمان مازندران گفت : مسابقات آزاد کشوری تیراندازی با کمان جام فجر با شرکت ۱۴۴کماندار از ۱۹ استان کشور به مدت دو روز در ساری برگزار شد.
حسین فرهادی، با بیان اینکه سطح کمی وکیفی این دوره از مسابقات قابل قبول و کمانداران بیشتر استانهای کشور شرکت کرده بودند، افزود: اکثر چهره های سرشناس به غیر از چهار ملی پوش رشته کامپوندحاضر در اردوی آماده سازی تیم ملی، در این مسابقات در ساری حضور داشتند.
وی اضافه کرد: با این حال مازندران برای نخستین بار مسابقات جام فجر را میزبانی می کند ودر سالهای آینده نیز تلاش خواهد کرد، این رقابتها را با کیفیت بالاتری برگزار کند.
وی از ضمن تشکر از حمایتهای اداره کل ورزش و جوانان مازندران و فدراسیون تیراندازی با کمان اظهار داشت:این دوره از رقابتها ازسطح مناسبی برخوردار بوده و از شهردار ورزشدوست و معاونت محترم فرهنگی شهرداری  مرکز استان،اعضای محترم شورای اسلامی شهر ساری ،مسئولین محترم زیباسازی، تربیت بدنی و تفریحات سالم  شهرداری ساری ،مدیریت مجموعه تجاری دنیای آرزو ساری و  اعضای پرتلاش هیات تیراندازی با کمان مازندران که در باشکوه برگزار شدن رقابتها تلاش کردند قدردانی دارم.   
در ادامه رضا کیارستمی دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان عنوان داشت: مسابقات کشوری تیراندازی با کمان جام فجر در ساری از کیفیت مناسبی برخوردار بوده که حاصل زحمات شبانه روزی مجموعه هیات استان میباشد.
رضا کیارستمی خاطر نشان کرد: برگزاری رقابتهای کشوری در استانها مسیر رشد و توسعه رشته تیروکمان را هموارتر میکند.
وی با بیان اینکه مازندران در رشته تیراندازی با کمان جهش خوبی داشته است،گفت: امیدواریم روند رو به رشد تیروکمان در استان مازندران امتداد داشته باشد و شاهد حضور کمانداران بیشتری در تیمهای ملی از استان مازندران باشیم.
لازم به ذکر است  به نفرات برتر هر رشته در بخش مردان و زنان حکم قهرمانی،تندیس و جوائز نقدی اهداء شد.
مازندران در مهر ماه امسال نیز در ساری میزبان مسابقات تیروکمان داخل سالن وفضای باز قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بود .

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو