کد خبر: 60897

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۲:۵۵

پيام شهردار ساري به مناسبت روز خبرنگار

مهدی عبوری شهردار ساری در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت

    هوالطيف بار ديگر تقويم ايران اسلامي ورق مي خورد و صلات ظهر مرداد بنام فرزند ديگري از مام ميهن مي رسد. محمود صارمي مرد با اخلاق ...

 

 

هوالطیف

بار دیگر تقویم ایران اسلامی ورق می خورد و صلات ظهر مرداد بنام فرزند دیگری از مام میهن می رسد. محمود صارمی مرد با اخلاق رسانه و قلم به تیر جهل به تاریخ ۱۷ مرداد ۷۷ آسمانی می شود و روز شهادت این خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران به دست تروریسم، بنام روز خبرنگار نامی می شود و چه نشانی بهتر از این روز برای حرفه ای که می بایست ترجمان آزادی و اخلاق باشد.

جوهر اگر به خون تشبیه می شود و قلم آنگاه که به اصالت آگاهی و پایداری پرسشگری چونان قلبی تپنده می شود که بواسط آن، رسانه ضامن سلامت شهر و شهروند می گردد، بدین خاطر است که بین قلم و دل رابطه ایست به عظمت سوگند. چه دلهایی که با قلم قرار گرفته اند و چه قلم هایی که قرار از دلها برده اند.

خرسندم که در این مجال فرصتی است تا این روز را به اصحاب خبر، قلم و رسانه عرض تبریک گویم و برای همه این عزیزان، آرزوی پیروزی و بهروزی در همه امور زندگی را داشته باشم.

رسانه می تواند محرک توسعه هر شهر و تعالی شهروندانش باشد چرا که ناظر ایفای مسولیت اجتماعی شهروندان از سویی و مبین حقوق شهروندی در تمام سطوح جامعه از سویی دیگر است. از آنروی که با گسترش شبکه های اجتماعی، در شهرِ انسان محور، هر شهروند خود یک خبرنگار است. بی تردید تعامل روز افزون تیم مدیریت شهری و عزیزان ساعی در عرصه خبر و رسانه می تواند فصل تازه ای از کتاب توسعه ساری را قلمی نماید. امید دارم که ساری به همت فرزندان زمان شناسش بدانجایی رسد که لایق ساروی ها باشد.

مهدی عبوری

شهردار ساری

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو