کد خبر: 74405

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰:۰۸

منطقه ی آزاد تجاری مازندران لکه دار شد

اختصاصی تیتر۳: احمد حسین زادگان عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان با حضور لعیا جنیدی معاون حقوقی رییس جمهور، از رسیدن به یک مدل ...

اختصاصی تیتر۳: احمد حسین زادگان عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان با حضور لعیا جنیدی معاون حقوقی رییس جمهور، از رسیدن به یک مدل مشخص درخصوص منطقه آزاد در مازندران خبر داد و اظهار داشت: پیشنهاد دادیم یک منطقه آزاد با سه لکه مختلف شامل امیرآباد، فریدونکنار و نوشهر  در استان ایجاد شود و این مدل مشکل مازندران را مرتفع می سازد.

 

وی با اشاره به جلسه با جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، بیان داشت: مقرر شد تا این پیشنهاد در نهاد رئیس جمهوری بررسی و در هیات دولت مطرح شود.

 

حسین زادگان با اعلام این که این طرح مورد موافقت شخص معاون اول رئیس جمهوری قرار گرفته است، گفت: با جدیت به دنبال حل این اختلاف سلیقه که به یک مطالبه ی عمومی تبدیل شده است، هستیم.

 

وی افزود: بحث منطقه آزاد در مازندران تاریخی شده و دنبال مدلی هستیم تا قابلیت اجرایی داشته باشد.

 

وی با اظهار اینکه هرساله جمعیت میلیونی بر مازندران تحمیل می شود، افزود: مازندران بار جمعیتی شناور و گردشگران انبوهی را بر دوش می‌کشد که هزینه ی زیادی را بر ما وارد می سازد.

حسین زادگان اظهار داشت: زندگی مردم در ایام عید به دلیل وجود شمار زیاد مسافران مختل و تعطیل می‌شود و این بار اضافه باید از طریق بودجه و حمایت‌های خاص جبران شود.

حسین زادگان با اشاره به مشکلات تاریخی در برخی حوزه ها، گفت: در چنین شرایط سختی انتظار داریم همه در کنار هم باشیم.

 

به گزارش تیتر ۳، به نظر می رسد عدم وحدت رویه در اختصاص یک منطقه ی مشخص به عنوان متطقه ی آزاد و عدم توافق مجمع نمایندگان مازندران در این خصوص، علت رسیدن به این مدل و لکه دار شدن منطقه ی آزاد در مازندران است. 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو