کد خبر: 7148

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۲:۵۰

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی:

مناسبات استان مازندران با کشورهای منطقه تقویت شود

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت مناسبات همکاری بین مازندران با کشورهای سی آی اس گفت: روابط خارجی مازندران با کشورهای منطقه تقویت شود.

تیتر۳ : علی اصغر یوسف نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری مازندران با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اظهار داشت: هفته دولت امسال نسبت به سال‌های قبل بیش از پیش فعالیت مستمر داشته است.

وی افزود: سرمایه عمومی استان اتحاد و اعتماد مسئولان و مردم بوده که باید برای توسعه استان ازبخشی نگری و حاشیه دوری کنیم. در برخی زمینه‌ها مشکلات استان تنها با اعتبار و بودجه رفع نمی‌شود بلکه نیازمند سیاست‌گذاری درست است.

یوسف نژاد با اشاره به اینکه در زمینه رابطه خارجی و اقتصاد تجاری خارجی نیاز به کمک و مساعدت است تصریح کرد: هشت منطقه در کشور جز مناطق آزاد اعلام شده که با نظر کارشناسان مازندران نیز می‌تواند منطقه آزاد تجاری داشته باشد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب از دغذعه‌های مردم استان است که از دولت می‌خواهیم به‌عنوان یک توقع عمومی می‌خواهیم جدی تر نبه این موضوع نگاه شود.

یوسف نژاد گفت: در بخش کشاورزی نیز ظرفیت خوبی داریم که با نگاه ویژه می‌توانیم زمینه توسعه کشور را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: مشارکت مردم در محورهای سیاسی، اجتماعی بالا بوده و دربرخی از پروژه‌های روستایی خود مردم مشارکت دارند. مازندران از استانهای گردشگرپذیر بوده که تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفت اما ظرفیت‌ها به طور واقعی استفاده نشد که باید با تعامل و همکاری در زمینه توسعه گردشگری گام برداریم./تسنیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو