کد خبر: 2089

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۰

مقیمی دبیر مجمع نمایندگان مازندران شد

  در جلسه مجمع نمایندگان، اعضای مجمع پس از بررسی آخرین وضعیت سیاسی، فرهنگی و اقتصادی استان، آمادگی خویش را برای اجرای منویات ...

 

در جلسه مجمع نمایندگان، اعضای مجمع پس از بررسی آخرین وضعیت سیاسی، فرهنگی و اقتصادی استان، آمادگی خویش را برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در تحقق شعار سال ۱۳۹۳ یعنی «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی»  اعلام کردند.

شرق پرس: مجمع نمایندگان مازندران با تشکر از خدمات قاسم احمدی‌لاشکی به اتفاق آراء احمدعلی مقیمی را به عنوان دبیر جدید مجمع انتخاب کردند.

بر اساس توافق نمایندگان مازندران هر یک از اعضا بر اساس رأی گیری به مدت ۶ ماه دبیری مجمع را عهده دار هستند.

گفتنی است مجمع نمایندگان مازندران در دور نهم با ۱۲ عضو یکی از مجامع فعال مجلس شورای اسلامی است.

احمدعلی مقیمی نماینده مردم بهشهر، نکاء و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، دارای درجه دکترای حقوق و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی است./فارس

 

/انتهای خبر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، در جلسه بعد از ظهر امروز مجمع نمایندگان، اعضای مجمع پس از بررسی آخرین وضعیت سیاسی، فرهنگی و اقتصادی استان، آمادگی خویش را برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در تحقق شعار سال ۱۳۹۳ یعنی «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی»  اعلام کردند.

 مجمع نمایندگان مازندران با تشکر از خدمات قاسم احمدی‌لاشکی به اتفاق آراء احمدعلی مقیمی را به عنوان دبیر جدید مجمع انتخاب کردند.

بر اساس توافق نمایندگان مازندران هر یک از اعضا بر اساس رأی گیری به مدت ۶ ماه دبیری مجمع را عهده دار هستند.

گفتنی است مجمع نمایندگان مازندران در دور نهم با ۱۲ عضو یکی از مجامع فعال مجلس شورای اسلامی است.

احمدعلی مقیمی نماینده مردم بهشهر، نکاء و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، دارای درجه دکترای حقوق و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی است.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930117001091#sthash.zWWXOabP.dpuf

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو