کد خبر: 254

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۰۳ - ۹:۲۴

معمای مرگ مادر و دختر/ حادثه یا قتل !

شرق پرس: شامگاه سه شنبه اول بهمن به ماموران كلانتري 168 ابوذر خبر رسيد مادر و دختري در خانه‌شان واقع در خيابان زمزم ...

 

مرگ مادر و دختری که بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست دادند، کارآگاهان جنایی پایتخت را در برابر یک معمای پلیسی قرار داد.

شرق پرس: شامگاه سه شنبه اول بهمن به ماموران کلانتری ۱۶۸ ابوذر خبر رسید مادر و دختری در خانه‌شان واقع در خیابان زمزم به دلیل گازگرفتگی جان شان را از دست داده‌اند. زمانی که ماموران به محل حادثه رسیدند ساعتی از مرگ دو قربانی این حادثه می‌گذشت.

 زن جوان به نام سحر در یکی از اتاق‌ها، کنار دختر سه ساله‌اش به نام یلدا افتاده بود. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد مرگ این دو نفر یک حادثه است که

بر اثر بی‌احتیاطی و جدا شدن شیلنگ اصلی گاز از منبع اصلی رخ داده اما بررسی‌های بیشتر نشان داد مرگ این مادر و دختر مشکوک است.

به همین دلیل بازپرس کشیک دادسرای امور جنایی تهران در جریان این حادثه قرار گرفت و همراه با تیم بررسی صحنه جنایت و افسران اداره دهم پلیس آگاهی در محل حادثه حضور یافت. کارآگاهان در نخستین گام به دنبال یافتن منشا اصلی نشت گاز بودند.

 بررسی‌ها نشان داد شیلنگ بخاری گازسوز با جسم برنده‌یی مثل چاقو بریده شده است. از این رو فرضیه قتل سحر و یلدا مطرح شد. این فرضیه وقتی قوت گرفت که متخصصان پزشکی قانونی بعد از معاینه دو متوفی اعلام کردند آثار کبودی روی گلوی سحر دیده می‌شود و به احتمال زیاد او پیش از انتشار گاز، خفه شده است.

در همین حال تحقیق درباره شوهر سحر نشان داد او راننده کامیون است و یک روز قبل از این حادثه عازم اهواز شده است.

از سوی دیگر زمانی که کارآگاهان به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند آنها گفتند شب حادثه هیچ فرد مشکوکی را در حال ورود به خانه سحر ندیده‌اند. همین موضوع یافتن کلید این معمای پلیسی را برای کارآگاهان دشوار کرد.

 با وجود ثبت این اطلاعات در پرونده، علت اصلی مرگ سحر و یلدا مشخص نشده و هنوز معلوم نیست مرگ این مادر و دختر یک حادثه است یا قتل.

اعتماد

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو