کد خبر: 9768

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ - ۰:۱۰

معرفی مدیرکل جدید بازرسی استانداری مازندران

تیتر 3 » عباسعلی وفایی نژاد به عنوان مدیرکل جدید بازرسی استانداری مازندران معرفی شد.

مدیرکل بازرسی استانداری

به گزارش تیتر ۳ استاندار مازندران در مراسم معارفه مدیرکل جدید بازرسی استانداری مازندران با اشاره به اینکه بازرسی چشم بیدار و گوش هوشیار دستگاه اداری است و بازرسی به عنوان یکی از بازوان پرتوان مجموعه استانداری از جایگاه رفیع و مهمی برخوردار است، عنوان کرد: به دنبال بازرسی تحول ساز و اثربخش هستیم و اقدامات حوزه بازرسی و ارزشیابی این واحد بیانگر ضعف ها و قوت های مجموعه است که باید مورد توجه قرار گیرد.

ربیع فلاح جلودار با بیان اینکه نقش بازرسی در ارتقای سلامت اداری و مقابله با فساد بسیار مهم است، تصریح کرد: اجرای صحیح قوانین و مقررات در قالب بازرسی های دوره ای و موردی از دستگاه های اجرایی محقق شود، نظارت ها و بازرسی باید دقیق و کارشناسی شده باشد تا بتواند تاثیرات جدی خود را در سلامت اداری بگذارد.

وی با تاکید بر اینکه فعال کردن دفاتر بازرسی مستقر در فرمانداری ها و بخشداری ها از انتظارات جدی است، یادآور شد: در حوزه بازرسی شاخص های ارزیابی عملکرد مدیران، فرمانداران و کارکنان دولت بررسی می شود که این فعالیت می تواند موجب تحرک و پویایی و سازندگی سیستم شود.

این مسئول با تاکید بر اینکه هشدار بازرسی می تواند جلوی بسیار از خطاها و اشتباهات را بگیرد، افزود:

قانون مداری و اخلاق مداری دو رویکرد مهم در ارائه خدمت به مردم است که بازرسی باید سرلوحه کار خود قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه بازرسی باید به گونه ای عمل کند تا کارهای اداری تسهیل شود و بهره وری بالا برود، یادآور شد: ارزش های اخلاقی خدشه نبینند و مدیریت تقویت شده و اعتماد عمومی به عنوان سرمایه اجتماعی تقویت و موجب تسهیل خدمات به شهروندان و کسب رضایت آنان شود.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه سامانه سامد از خدمات ارزشمند واحد بازرسی است که شکایت مردم از دستگاه های اجرایی از طریق این سیستم ثبت و ضبط می شود و باید نسبت به پیگیری و رفع مشکلات مردم اقدام شود، تصریح کرد: سامد در حقیقت سامانه ارتباط ملت و دولت است و باید تقویت شود و طرح تکریم ارباب رجوع از جمله سیاست ها و محورهای فعالیت وزارت کشور است که بازرسی باید در این زمینه تلاش کند.

به گزارش ایسنا، در این مراسم لوح تقدیر و حکم مشاور استاندار به عزت الله هاشم زاده مدیرکل سابق بازرسی استانداری مازندران اعطا شد. هاشم زاده مدیرکل حوزه استاندار در استانداری مازندران است.

 وفایی نژاد در دولت نهم و دهم رئیس سازمان بازرگانی و مدیرعامل شهرک های صنعتی مازندران بود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو