کد خبر: 9011

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۷

معاون سیاسی استاندار مازندران :

آیندگان عظمت دستاوردهای برجام را خواهند فهمید

تیتر 3 » معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از مذاکرات دستیابی به برجام به عنوان جنگ سرد کشورهای مختلف دنیا علیه جمهوری اسلامی ایران نام برد و گفت : آیندگان موفقیت و دستاوردهای تاریخی دولت یازدهم در برجام را بیشتر خواهند فهمید.

علیرضا یونسی

به گزارش تیتر ۳ » علیرضا یونسی روز سه شنبه در همایش بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران در ساری افزود : تاریخ نگاران خواهند نوشت که چگونه دولت یازدهم پرونده هسته ای جمهوری اسلامی ایران را با پیروزی از شورای امنیت سازمان ملل بیرون کشید.
وی ادامه داد : دولت در سه سال اخیر با مذاکرات و فعالیت های گسترده دیپلماتیک موفق شد قطعنامه های سنگینی را که علیه کشورمان در سازمان ملل متحد به تصویب رسیده بود ، لغو و خنثی کند.

یونسی اعتراف کشورهای قدرتمند دنیا به صلح آمیز بودن فعالیت های هسته ای جمهوری اسلامی را بزرگ ترین دستاورد برجام برشمرد و گفت : اگر کشور در این دوره هم مانند هشت ساله دولت نهم و دهم مدیریت می شد ، امروز باید نفت را به ازای گرفتن غذا از دیگر کشورهای دنیا معامله می کردیم.

معاون استاندار مازندران به وجود تورم بیش از ۴۰ درصدی و رشد اقتصادی منفی حدود هفت درصد کشور هنگام روی کار آمدن دولت تدبیر و امید اشاره کرد و افزود : امروز پس از سه سال نرخ تورم به زیر ۱۰ درصد و رشد اقتصادی به بیش از چهار درصد رسیده است.

** آرامش و رفاه ، مهم ترین برنامه اقتصادی دولت
یونسی مهم ترین برنامه دولت در بخش اقتصادی را حاکم کردن آرامش بر فضای کسب و کار و فعالیت ها و و ایجاد رفاه عمومی برای ملت دانست و گفت : یکی از شعارهای اصلی دکتر روحانی در تبلیغات انتخاباتی چرخیدن چرخ سانتریفیوژها در کنار چرخ زندگی و معیشتی مردم بوده است که همچنان با جدیت دنبال می شود .

وی آرامش نسبی برقرار شده بر فضای اقتصادی کشور را مرهون خویشتنداری مردم در کنار فعالیت های گسترده کارگزاران دولت دانست و افزود : این حالی است که هنوز نفت با قیمت زیر ۳۸ دلار در هر بشکه به فروش می رسد و بازگشت ارز ناشی از فروش نفت با تاخیر وارد کشور می شود.

** طرح تحول نظام سلامت ، یک نشانه موفقیت
معاون استاندار مازندران از طرح نظام سلامت به عنوان یکی از نشانه های موفقیت دولت تدبیر و امید در اداره کشور یاد کرد و خطاب به بازنشستگان تامین اجتماعی گفت : خوشبختانه بازنشستگان بیشترین خدمات را از این طرح دریافت می کنند.
وی با اشاره به اینکه دولت در برنامه ششم توسعه به حق و حقوق بازنشستگان توجه جدی کرده است، افزود : عدالت در دریافت حقوق باید اجرا شود.
مازندران سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که ۱۰۰هزار از آنان بازنشسته تامین اجتماعی هستند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو