کد خبر: 3376

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۵

معاون رئیس جمهور: افرادی که مجوز قانونی دارند استخدام می شوند

  به گزارش شرق پرس به نقل از روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور،  معاون برنامه ریزی و نظارت ...

 

محمدباقر نوبخت اظهار داشت: از دیدگاه دولت استخدام تمام افرادی که مراحل قانونی را طی کرده و مجوزهای لازم قانونی در جذب آنها مراعات شده، بلامانع است.

 

به گزارش شرق پرس به نقل از روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور،  معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوردر نشست مشترک با استاندار و مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی، یکی از وظایف اصلی مسؤولان اجرایی کشور را گره گشایی از کار مردم عنوان کرد و افزود: ما وظیفه داریم از کار مردم گره گشایی کنیم و به همه استان ها از جمله استان کرمان بخشنامه کردیم در استخدام ها قانون را رعایت کنند.

وی ادامه داد: قانون سهم هر استان را در زمینه استخدام ها مشخص کرده است و شما نمایندگان با مسؤولان اجرایی استان کرمان اهتمام لازم را داشته باشید که در عین رعایت قانون ، حقی از مردم تضیع نشود.

نمایندگان استان کرمان در این نشست دیدگاه های خود را در زمینه مشکلات استخدامی کارکنان این استان، مشکلات مربوط به مناطقی که به شهرستان تبدیل شده اند و نیز جایگزینی نیروها برای ارتقای خدمت بیشتر به مردم را بیان کردند.

در این جلسه محمود عسکری آزاد جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و علیرضا صالح معاون مجلس، حقوقی و استان های معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور نیز حضور داشتند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو