کد خبر: 3962

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۷

معاون اول رئیس جمهور: ترسی از هشدارها و تشرها نداریم

  شرق پرس: معاون اول رییس جمهور در مراسم تجلیل از دانشجویان نمونه کشور در سال 92، با بیان این‌که بحث دانشجویان ستاره‌دار خاطره ...

 

جهانگیری گفت: ما تلاش کردیم که وارد حاشیه ها نشویم، از این تشرها و هشدارها ترسی نداریم

 

 

شرق پرس: معاون اول رییس جمهور در مراسم تجلیل از دانشجویان نمونه کشور در سال ۹۲، با بیان این‌که بحث دانشجویان ستاره‌دار خاطره تلخی را ایجاد کرد و این تصور را به وجود آورد که در این کشور می‌شود عده‌ای را از تحصیل محروم داشت، گفت: باید خاطره این موضوع از ذهن فرهیختگان کشور پاک شود.

 

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به مسائل پیش آمده در ارتباط با بحث بورس دانشجویان و مسائل حاشیه‌ای مرتبط با آن، از وزارت علوم و وزارت بهداشت خواست که با جریان سوئی که در این ارتباط به وجود آمده برخورد کند به نحوی که اعتماد به دانشگاه و دانشگاهیان برگردد.

 

وی همچنین در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان این‌که عده‌ای درصدد هستند دولت را به حاشیه بکشانند و از هر موضوعی در این ارتباط استفاده می‌کنند، گفت: یک روز بحث موضوع هسته‌ای را بهانه کردند ولی دیدند که مقام معظم رهبری از بحث هسته‌ای و دولت حمایت کردند،‌ اکنون مسائل فرهنگی را مطرح می‌کنند، مسائل جزیی را عمده می‌کنند و اینگونه بیان می‌کنند که این دولت می‌خواهد فرهنگ دینی مردم را تضعیف کند.

 

جهانگیری تاکید کرد: ما تلاش کردیم که وارد حاشیه ها نشویم، از این تشرها و هشدارها ترسی نداریم، کارنامه ما روشن است و آقایانی که گاهی اوقات تشر می‌زنند، در برخی از جلسات مظلوم‌نمایی می‌کنند و حتی گریه می‌کنند، بدانند که اگر دغدغه‌شان این است که خدای نکرده ممکن است این دولت از مواضع رهبری یک اپسیلون فاصله بگیرد، بدانند که اینگونه نیست و این دولت و شخص رییس جمهور یک قدم از خطوط قرمزی که رهبری در تمام بخش‌ها وضع کرده، عدول نخواهد کرد.

 به گزارش ایسنا وی در پایان تاکید کرد: این دولت نمی‌خواهد یک ذره از رهبری هزینه کند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو