کد خبر: 64107

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۶:۱۷

مدیرکل ارشاد مازندران:

معاونت هنری در اداره ارشاد مازندران ایجاد شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از ایجاد معاونت جدید هنری در این اداره کل خبر داد.

احد جاودانی

به گزارش تیتر۳  به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران،  احد جاودانی، محسن محمدی را به عنوان معاون هنری این اداره کل معرفی کرد.

احد جاودانی به ضرورت تفکیک دو معاونت فرهنگی و هنری برای انجام مطلوب امور اشاره کرد و افزود: در دو سال اخیر مسولیت هردو معاونت در یکدیگر ادغام بوده که با تغییر ساختار ایجاد شده از این پس شاهد فعالیت‌های مجزا و تخصصی در این دو معاونت خواهیم بود.

وی افزود: لازم است بسیاری ازفعالیت‌های فرهنگی وهنری دربخش‌های اجرایی به مجموعه‌های خصوصی و غیردولتی دارای مجوز فعالیت واگذارشود ودراین زمینه اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان به وظایف اصلی مربوط به خودشامل حمایت، هدایت و نظارت بپردارد.

جاودانی بیان داشت: معاونت جدید با توجه به توانمندی خود باید تحول در عرصه هنر استان را با بهره‌گیری از ظرفیت هنرمندان در دستور کار خود قرار دهد.

وی افزود: ایجاد زمینه‌های تعامل مثبت و مؤثر با هنرمندان  و ترویج ارزش‌های اسلامی – ایرانی در قالب جذابیت‌های هنری رویکردی است که باید اساس برنامه‌ریزی‌ها قرار گیرد.

جاودانی از عملکرد عباس زارع معاون فرهنگی این اداره کل که در کنار مسئولیت‌های فرهنگی خود به مدت دو سال مدیریت معاونت هنری را بر عهده داشت قدردانی کرد.

محسن محمدی دانش آموخته رشته سینما و دارای سال‌ها تجربه در بخش‌های هنری ارشاد مازندران است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو