کد خبر: 11839

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ - ۲۱:۰۲

مظلومیت تیم والیبال عمران ساری در اردکان؛ بازی را برای اردکان درآوردند !

تیتر 3 » در امتیاز 13 بر 5 داور بازی را تمام کرد تا به نظر می رسد کمیته انضباطی تصمیمات لازم را برای این دیدار بگیرد.

تیم عمران ساری امسال توانست با قهرمانی در دسته اول جواز حضور در لیگ برتر را کسب کند تا اولین تجربه خود را پشت سر بگذارد. آنها یکی از شگفتی سازان هفته اول لیگ بودند و در دیدار با کاله، هم استانی با سابقه خود توانستند به برد ۳ امتیازی برسند. حالا آنها به اردکان رفته بودند تا به نتایج خوب خود ادامه دهند اما پایان بازی با جنجال هایی عجیب همراه بود. امتیازات نهایی بازی در ست پنجم در حالیکه بازی ۲ بر ۲ بود درگیری بین یکی از بازیکنان و تماشاگران اردکانی پیش می آید که بازیکن تیم مهمان با پرتاب بطری آب سالن را به اوج تنش می کشاند. پرتاب بطری و اشیا از سمت تماشاگران تا جایی می رود که تیم به داخل رختکن هدایت می شود و بازی نیمه کاره رها می شود. با پا در میانی مسولین بازی و ناظر بازی تیم یک بار دیگر راهی زمین می شود اما اوج اتفاقات ناخوشایند از اینجا آغاز می شود که بازیکنان در زمین ایستادند و فقط برای داور دست زدند. در امتیاز ۱۳ بر ۵ داور بازی را تمام کرد تا به نظر می رسد کمیته انضباطی تصمیمات لازم را برای این دیدار بگیرد.

نتایج دیگر دیدار ها 

ارومیه؛ وقفه ای که به ضرر میزبان شد
ستاره های تیم ملی همگی در سالن غدیر ارومیه بودند تا دیدار شهرداری ارومیه و بانک سرمایه را برگزار کنند. ۳ ست ابتدایی بازی بسیار آرام و جذاب برگزار شد تا جایی که در ست چهارم تماشاگران ارومیه ای در اعتراض به داوری تا دقایقی بازی را نگه داشتند. یک بار دیگر پرتاب اشیا به داخل زمین آغاز شد و با پا درمیانی ناظر بازی این تنش به پایان رسید اما در حالیکه بازی ۸ بر ۷ به سود بانک سرمایه پیش می رفت پس از آن توقف بازی ۱۶ بر ۸ به سود مهمان و در نهایت ۲۵ بر ۱۴ به اتمام رسید تا تراویسا ایتالیایی، سرمربی پر مطرح شهرداری ارومیه کارنامه ۲ بازی و ۲ شکست را از خود به جا بگذارد. در پایان بازی درحالیکه اکثر تماشاگران به دلیل اختلاف زیاد بین دو تیم سالن را ترک کرده بودند پرتاب اشیا به اوج خود رسید تا جایی که وقتی بازیکنان قصد داشتند با یکدیگر دست بدهند و پورتکل پایانی را برگزار کنند زیر باران پیچ و سکه ماندند و مجبور به فرار تا رختکن شدند. البته تماشاگران ارومیه ای اعتراض شدیدی هم به داوری داشتند.

 

* تهران؛ بازگشت رویایی بحران زده ها به لیگ
نماینده ورامین در لیگ والیبال که هفته گذشته به دلیل بدهکاری باخت فنی خورد تا چند روز قبل هم تکلیف ادامه حضورش در لیگ مشخص نبود اما امروز با برطرف کردن مشکلات خود به خانه والیبال و جدال با سایپا آمدند. این تیم در حالیکه دو ست اول را واگذار کرده بود و در آستانه شکست در ست سوم بود به یک باره به بازی برگشت و توانست ۳ بر ۲ برنده بازی باشد. هماهنگی یک باره آنها و تبدیل باخت به برد سرنوشت بازی را تغییر داد و آنها در نهایت موفق شدند در اولین بازی که به میدان می روند اولین برد خود را کسب کنند.

 

 

*  تبریز؛ مصاحبه ممنوع
تیم تازه وارد شهرداری اراک هم به تبریز رفته بود تا بالاخره بازنده های هفته اول طعم برد را بچشند. میزبان بر بازی مسلط بود و توانست به راحتی نتیجه و ۳ امتیاز را برای خود کند. در طول بازی مثل تمام بازی ها اعتراضات جسته و گریخته ای به داوری می شد اما در پایان بازی مسولان امنیتی سالن اجازه گفت و گو و مصاحبه ای را به خبرنگاران ندادند تا این بازی در بی خبری به پایان برسد.

 

 
* نتایج تمام مسابقات:
پارسه تهران ۳ – هاوش گنبد صفر
کاله مازندران ۲ – پیکان تهران ۳
شهرداری ارومیه یک – بانک سرمایه ۳
شهرداری تبریز ۳ – شهرداری اراک یک
خاتم اردکان ۳ – عمران ساری ۲ (نتیجه نهایی با نظر کمیته انضباطی)
سایپا ۲ – صالحین ورامین ۳

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1933

کل نظرات :1

  • اردکان شهر فرهنگ ادب

    تاریخ : ۷ - آبان - ۱۳۹۵

    دوست عزیز که نوشتی مظلوم شده عمران.اینقدر مردم ادکان بافرهنگ وباشخصیت هستن که هیچ موقع دنبال جنگ جدال نیستن. وقتی یه بازیکن به علت باختش بیاد بطری پرت کنه و فحاشی کنه کار درستی
    . الان دو سال بازی لیگ در شهر اردکان انجام میشه. ازتک تک تیم ها سوال کنید ببینید یه بی احترامی از تماشاچی های شهر ارکام دیده اند. چه بزده باشند چه باخته .


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو