کد خبر: 6737

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۸:۱۴

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران:

مصوبات سفر رئیس جمهوری در تکمیل راه های مازندران محقق نشد

سخنگوی مجمع نمایندگان از عدم تحقق مصوبات سفر ریاست جمهوری به مازندران در تکمیل راه‌های مواصلاتی شمال و استان انتقاد کرد.

تیتر ۳: حسین نیاز آذری با اشاره به دیدار با وزیر راه و شهرسازی افزود: کمیسیون عمران از وزیر راه و شهرسازی خواست با توجه اهمیت جاده‌های شریانی استان مازندران تمهیداتی عاجلی برای افزایش اعتبارات و پرداخت مطالبات پیمانکاران و تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام اتخاذ شود.

نیاز آذزی

نماینده بابل گفت : به اطلاع وزیر راه و شهرسازی رساندم که طی ۷۲ ساعت گذشته سه نفر در کنارگذرت نیمه‌تمام جنوبی بابل جان خود را از دست دادند و چه کسی باید جوابگوی  قتل و عام جوانان در محورهای مواصلاتی  هفت‌گانه بابل باید باشد.

به گفته سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران وزیر راه و شهرسازی قول مساعد با توجه به تردد پرحجم مسافر در محورهای مواصلاتی شمال کشور بخصوص استان مازندران این وزارتخانه علیرغم کمبود اعتبار همه تلاش‌های خود را برای اتمام و تکمیل جاده هراز و سوادکوه در کوتاه‌مدت و جاده تهران شمال طبق برنامه پیش‌بینی‌شده بسیج خواهد کرد.

وی گفت: مطالعه و احداث شبکه ریلی باهدف افزایش و بهبود ناوگان حمل‌ونقل بار و مسافر در شمال کشور از دیگر مباحث این نشست بود.

عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس افزود: اعضای این کمیسیون باهدف بررسی احکام و الزامات بخش مرتبط با راه‌ها و شبکه ارتباطی کشور در لایحه برنامه ششم توسعه با وزیر و معاونین وزارت راه و شهرسازی نشست تعاملی برگزار کردند تا برای دستی بابی به اهداف مشترک در لایحه وفاق ایجاد شود

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو