کد خبر: 1503

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۰ - ۵:۲۴

مصدومیت ” رضا حقیقی ” در تمرین ساری

به گزارش شرق پرس، بازیکنان پرسپولیس تهران که در سومین روز سفرشان به مازندران در ورزشگاه 15 هزار نفری شهدای ساری زیر نظر ...

 

در تمرین عصر دیروز تیم فوتبال پرسپولیس تهران در ساری رضا حقیقی مصدوم شد و از کنار زمین نظاره‌گر تمرین دیگر هم بازی‌های تیمش بود.

به گزارش شرق پرس، بازیکنان پرسپولیس تهران که در سومین روز سفرشان به مازندران در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهدای ساری زیر نظر علی دایی به تمرین پرداختند، با مصدومیت یکی از بازیکنان‌شان مواجه شدند.

رضا حقیقی هافبک سرخپوشان که از قبل با مصدومیت مواجه بود عصر امروز دوباره مصدوم شد و در ۲۰ دقیقه پایانی تمرین را با دستور علی دایی ترک کرد.

پزشک تیم پرسپولیس پس از مصدومیت حقیقی به مداوای وی پرداخت و حقیقی پس از مداوای جزیی در کنار زمین نظاره‌گر تمرین دیگر هم بازی‌های تیمش بود.

در تمرین عصر امروز سرخپوشان در ساری نیلسون، امیر عابدزاده، رضا محمدی، محسن بنگر، مهرداد پولادی، مهرداد کفشگری، امید عالیشاه، محمد عباس‌زاده، میثم حسینی، محمدرضا خلعتبری، قاسم دهنوی، پیام صادقیان، رضا حقیقی، میلاد کمندانی، رضا نورمحمدی، محمد نوری، حمید علی عسگر و حسین ماهینی با مربیگری علی دایی، محمد دایی، جواد منافی، حسین فروزانی و بهزاد غلامپور حضور داشتند.

فارس

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو