کد خبر: 11643

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۳

مصاف نابرابر پرافتخارترین های والیبال ایران در آمل

تیتر 3 » هفته دوم لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه پنجم آبان ماه با 6 دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری می شود که جدال کاله مازندران و پیکان تهران در آمل یکی از مهم ترین دیدارهای این هفته محسوب می شود.

والیبال

به گزارش تیتر ۳، تیم کاله مازندران در هفته دوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای مردان ایران از ساعت ۱۷ فردا چهارشنبه در دومین دیدار خانگی خود در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) آمل میزبان تیم پیکان تهران پرافتخارترین تیم این رقابت هاست.
دو تیم درحالی در این هفته به مصاف هم می روند که پیکانی ها در هفته نخست موفق به شکست ۳ بر یک شهرداری ارومیه شدند و در رتبه چهارم جدول قرار دارند و تیم کاله مازندران هم در هفته نخست و در دیدار خانگی دربی مازنی ها در لیگ برتر والیبال کشور با نتیجه ۳ بر یک مغلوب تیم سازمان عمران شهرداری ساری شده بود.
این دو تیم پیش از این در دیدارهایی که در آمل برگزار کردند به نوبت صاحب پیروزی شدند ، اگر چه در مجموع سهم کاله از پیروزی در مصاف های رو در رو بیشتر از حریف پرقدرت تهرانی بوده است.
تیم پیکان تهران که با کسب بیشترین عناوین قهرمانی یکی از پرافتخارترین تیم های لیگ برتری والیبال ایران محسوب می شود ، در رقابت های امسال نیز با جذب چند بازیکن ستاره و ملی پوش از جمله سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ، برای کسب دومین پیروزی فصل خود در آمل مصمم است.
پیمان اکبری سرمربی چند سال اخیر خودروسازان در حالی تیمش را درآمل همراهی می کند، که به خوبی از فضای حاکم بر سالن پیامبر اعظم آمل و نیز وضعیت این فصل کاله مازندران به خوبی آگاه است.
مصاف پیمان اکبری و بهروز عطایی سرمربیان تیم های پیکان و کاله که هدایت تیم ملی دررده های سنی امید وجوانان را برعهده دارند، هم در نوع خود دیدنی خواهد بود.
تیم کاله مازندران که پس از پیکان تهران با کسب دو مقام قهرمانی ، یک نایب قهرمانی و چهار مقام سومی در لیگ برتر والیبال ایران و آسیا دومین تیم پرافتخار والیبال کشور پس ازپیکان محسوب می شود، در دوسال گذشته با سیاست مسئولان باشگاه با تمرکز بر روی ساخت ورزشگاه ۱۰ هزار نفری این باشگاه به دنبال جذب بازیکنان ملی پوش و ستاره نرفت و نشانی از یک تیم مدعی هم در قامت این تیم دیده نمی شود.
کاله در این فصل با چهره ای دگرگون شده و با بازیکنان جوان و گمنام خود وارد سی امین دوره لیگ برتر شدند .
شاگردان بهروز عطایی هرچند در هفته دوم به دنبال اثبات توانایی خود برابر پیکان تهران هستند ، اما خوشبینانه ترین هوادار متعصب این تیم هم به نتیجه پیروزی کاله برابر پیکان فکر نمی کند.
عطایی در این فصل ۶ بازیکن تیم ملی جوانان را که با آنان به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان ، نایب قهرمانی آسیا را کسب کرده ، به آمل آورده تا در کنار دیگر بازیکنان جوان این تیم ، حضور در لیگ برتر را تجربه کنند و برای سال های آینده باتجربه تر شوند.
سرمربی تیم کاله مازندران درخصوص رویایی تیمش برابر پیکان تهران در دومین هفته رقابت های لیگ برتر والیبال ایران گفت که بازی سختی را در پیش رو دارند ، ضمن این که قرعه هفته ابتدایی لیگ برای آنان دیدار با حریفان مدعی و قوی را رقم زد.
عطایی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : تیم کاله در این فصل جوان تر از چند فصل گذشته خود شده ، به طوری که اکنون ۹۰ درصد بازیکنان ما نخستین حضور در لیگ برتر را تجربه می کنند.
وی ادامه داد : تیم ما در بازی نخست برابر تیم سازمان عمران ساری ، عملکرد خوبی داشته و بازی برابری برابر حریف مدعی خود داشتیم و روند تیمی ما هفته به هفته شکل واقعی خود را پیدا خواهد کرد.
سرمربی تیم کاله مازندران با بیان اینکه به تیم جوانش در رقابت های امسال لیگ برتر بسیار امیدوار است ، گفت : با بازیکنانی که امسال در اختیار دارم ، امیدواریم بیشتر از سال گذشته است و از بازیکنان تیم کاله و نمایش تیمی ما در بازی های آینده بیشتر خواهید شنید.
تیم سازمان عمران شهرداری ساری نیز در هفته نخست شگفتی ساز شد و کاله مازندران را سه بر یک در آمل شکست داد، در دومین دیدار بیرون ازخانه به مصاف نماینده اردکان می رود.
شاگردان ‘ بهزاد محمودی ‘ در تیم ساری با روحیه و انگیزه مضاعف راهی اردکان شدند، تا بخت خود را برای کسب سه امتیاز دیگر بیازمایند.
تیم های کاله و سازمان عمران شهرداری ساری نمایندگان مازندران در رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور هستند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو