کد خبر: 10633

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۷:۵۵

مهران کوچکسرایی

مصاحبه غرور آمیز پیروانی پس از کسب نتایج خوب تیم ملی فوتبال

تیتر 3 » مصاحبه اخیر افشین پیروانی، مدیر تیم های ملی، از جمله سازهای ناکوکی بود که پس از بازی ارزشمند تیم ملی برابر کره جنوبی به گوش رسید و بسیاری از اهالی ورزش را دلگیر ساخت.

افشین پیروانی

به گزارش تیتر ۳ » پیروانی برای اینکه تاکید کند تیم ملی این روزها کارهای خارق العاده ای انجام می دهد در مصاحبه خود با نادیده گرفتن زحمات وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال، پای ریاست محترم جمهوری را وسط کشید و از ایشان خواست همه کارهای یومیه اش را کنار گذاشته و به امور فوتبال بپردازد.
مشخص نیست هدف پیروانی از این مصاحبه غیرمسئولانه چه بوده و چرا سعی کرده با نادیده گرفتن زحمات و اقدامات وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال و پیش کشیدن پای ریاست جمهوری، هم شأن دکتر روحانی را پایین آورده و هم شأن و جایگاه وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال را به هیچ انگارد.
در این بین باید گفت یا آقای پیروانی از اقدامات وزارت ورزش و جوانان در راستای حمایت از تیم ملی بی خبر است یا بنا به دلایلی، که حداقل بر ما پوشیده است، خودش را به کوچه علی چپ می زند.
جهت یادآوری به ایشان تاکید می کنیم این وزارت ورزش و جوانان بود که مشکل سربازی ملی پوشان فوتبال را در آستانه جام ملت های آسیا برطرف کرد و با اینکه یکی از بازیکنان سرباز به رغم همه توافقات و تعهدات انجام شده از بازگشت به کشور خودداری کرد، اکنون هم رایزنی ها در این زمینه ادامه داشته و دارد تا در صورت صلاحدید، سرمربی تیم ملی بتواند از بازیکنان سرباز در ترکیب تیم ملی سود ببرد.
برپایی اردوهای تیم ملی پیش از جام ملت های آسیا و همین طور اردوهای اخیر نیز با حمایت های مالی وزارت ورزش و جوانان و تلاش های فدراسیون فوتبال انجام شده و خوب بود مدیر تیم های ملی به آن اشاره ای می کرد.
آقای پیروانی حتما این مسأله را هم فراموش کرده در روزهایی که تیم ملی مشکل زمین تمرین داشت چه کسی و چه نهادی برای حل این معضل آستین بالا زد و برای رفع مشکلات زمین های کمپ تیم های ملی بودجه در نظر گرفت.
نمونه آخر اقدامات وزارت ورزش و جوانان در راستای کمک به تیم ملی و حمایت از این تیم در راه جام جهانی ۲۰۱۸ هم واریز ۲۰ میلیارد ریال در شب بازی برابر کره جنوبی بود که احتمالا مدیر تیم ملی از این یکی هم بی خبر بود!
ای کاش فدراسیون فوتبال در این زمینه مدیریت بهتری اعمال می کرد تا هر فردی که در این فدراسیون اقدام به انجام مصاحبه های رنگارنگ نکرده و تنها در حیطه اختیارات خود حرف بزند.
شاید هم آقای پیروانی مصمم است خود را برای ریاست بر فدراسیون فوتبال آماده کند که اگر هم چنین باشد به نظر می رسد ۳،۴ سال زود اقدام کرده و لااقل باید تا سال ۱۳۹۹ صبر کند تا دوره جدید انتخابات فدراسیون از راه برسد!

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو