کد خبر: 14156

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ - ۷:۴۰

مشکلی به‌نام آب‌گرفتگی زیرگذرها در قائم‌شهر! +تصاویر

تیتر 3 » معضل همیشگی قائم‌شهر در ایام بارش باران و عدم توجه مسئولان شهرستانی و استانی که مشکلات متعددی را برای مردم این شهرستان به‌وجود می‌آورد اما اداره راه و شهرسازی به فکر راه حلی برای این مشکل نیست.

آب گرفتگی زیرگذرها قائمشهر

به گزارش تیتر ۳ به نقل از قائم آنلاین، این روزها که بارش باران در شهرستان قائم‌شهر آغاز شده است، با کوچکترین بارش رفت و آمد برای شهروندان قائم‌شهری سخت می‌شود و ترافیک در همه خیابان‌ها عبور و مرور را برای مردم سخت می‌کند.

اداره راه و شهرسازی به‌عنوان متصدی مستقیم زیرگذرهای اسکندرکلا و کوچکسرا نه در زمان ساخت و نه هم اکنون که چندین سال است مردم را در زمان بارش باران به سختی می اندازد چاره ای اندیشه نکرد.

%image_alt%

اداره راه و شهرسازی قائم‌شهر چرا برای حل این معضل بزرگ دنبال راه حل نیست، خود علامت سوال بزرگی است که شهروندان با آن مواجه هستند.

زیرگذرهایی که در زمان احداث به فکر خروجی آب‌های سطحی در آن نبودند و مردم نیز هم اکنون عادت کردند که روزهای بارانی رفت و آمد از این زیرگذرها ممنوع است.

%image_alt%

ای کاش روزی برسد راه‌های کشور و ساخت تقاطع‌ها و زیرگذرها به شکلی اصولی صورت بگیرد و مهندسین راه و شهرسازی از علمی که در دانشگاه‌ها کسب کردند روزی در عمل نیز از آن استفاده کنند، البته اگر علمی کسب کرده باشند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو