کد خبر: 20811

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۷

مسگرساروی: بازگشت عباس‌زاده به نساجی طبیعی بود/ اتفاقات تلخ را فراموش می‌کنیم

تیتر 3 » سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران، گفت: بازگشت محمد عباس‌زاده به تمرینات ما طبیعی بود او کاپیتان ما است.

مسگرساروی
به گزارش تیتر ۳ » حسین مسگرساروی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد بازگشت محمد عباس‌زاده به تمرینات نساجی، گفت: طبیعی بود که او به تمرینات ما بازگردد. عباس‌زاده بازیکن بزرگی است و کاپیتان تیم ما است.
 
 سوءتفاهم‌هایی بود که برطرف شد و مشکلات حل و فصل شد. او به باشگاه رفت و مدیران باشگاه نشستی برگزار کرد و همه چیز به پایان رسید.
 
وی ادامه داد: عباس‌زاده مورد تأیید من و کادر فنی است و می‌تواند در بازی‌های آینده هم به تیم ما خیلی کمک کند. 
 
 
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد اینکه چرا به خاطر یک سوءتفاهم خبر اخراجش روی سایت باشگاه قرار گرفته بود، گفت: هماهنگی‌هایی با من در مورد این مسأله نشده بود من فقط در جریان اتفاقات آن روز بودم و در نهایت این سوءتفاهم‌ها برطرف شد. شاید تداخل وظیفه‌ای پیش آمد و کار به آنجا رسید اما عباس‌زاده بازیکن بزرگی است.
 
 
مسگرساروی در مورد دیدار روز دوشنبه با نساجی مازندران، گفت: هیچ تیمی را نمی‌توان دست کم گرفت، بازی بسیار سختی با این تیم داریم با تمام توان مقابل این تیم بازی می‌کنیم تا اتفاقات تلخ یکی،‌دو هفته اخیر را فراموش کنیم. انتظار داریم هواداران ما در ورزشگاه حاضر شوند و خانواده بزرگ نساجی بتواند به یک پیروزی خوب برسد و ما دوباره مدعی صعود شویم./فارس
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو