کد خبر: 7090

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۹

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران:

مسکن مهر در برخی شهرهای مازندران متقاضی ندارد

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با تأکید بر تقویت طرح‌های عمرانی در استان گفت: متقاضی دریافت مسکن مهر در برخی شهرهای مازندران نداریم.

مهر

تیتر ۳ : حیدر نوروزی عصر امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای هفته دولت مازندران، اظهار داشت: مازندران در حوزه راه، شهرسازی و حمل و نقل در رتبه‌های برتر کشور قرار دارد.

وی افزود: راههای شریانی مازندران نقش اساسی در توسعه شاخص‌های حمل و نقلی و ارتباطی دارند.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به اینکه نگهداری محورهای مواصلاتی استان توسط اداره راه و شهرسازی استان امری اساسی است، تصریح کرد: در حوزه راه و شهرسازی در دولت تدبیر بیش از ۱۸۰ کیلومتر ایمن سازی صورت گرفت.

وی با بیان اینکه ۹۹۰ کیلومتر از راههای روستایی مازندران در دولت تدبیر و امید آسفالت شده است، افزود: ۱۸۰ کیلومتر از محورهای استان در این دولت ایمن سازی شده است.

نوروزی با اعلام اینکه پل و تونل چالوس در این دولت بهره‌برداری شده است و مشکلات ترافیکی این جاده شریانی رفع شده است افزود: با بازگشایی کمربندی ساری بسیاری از مشکلات ترافیکی مرکز استان رفع شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با بیان اینکه در حوزه مسکن مهر مشکلات مطروحه برطرف شده است، گفت: در برخی از شهرهای استان متقاضی دریافت مسکن مهر نداریم.

وی با اشاره به اینکه باید در حوزه بهینه‌سازی محورهای استان باید ایمن‌سازی شود، افزود: راههای شریانی استان نیازمند بهسازی است.

نمایشگاه دستاوردهای هفته دولت در مازندران با حضور ادارات و سازمان‌های دولتی و خصوصی استان در بیش از ۵۰ غرفه تا پایان هفته دولت در نوبت صبح و عصر در سالن اداره کل ارشاد اسلامی مازندران دایر است./تسنیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو