کد خبر: 73841

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۵

مدیرعامل دستهای مهربان:

مسئولین به قولهایشان عمل نکرده اند/ هدف ما توانمند کردن جامعه تحت پوشش و خارج کردن آنان از چرخه حمایتی است

از مسولین استانی توقع حمایتهای مالی نداریم

تیتر ۳: بنیانگذار بنیاد دستهای مهربان در نشست با چند تن از بانوان رسانه ای مازندران، با بیان این که شعبه مازندران بسیارجوان است گفت: در نمایشگاه نقاشی سال گذشته کودکان تحت پوشش بنیاد، تعدادی از مسولین استانی که در این مراسم حضور داشتند قول همکاری داده اندتاکنون به هیچ یک از قولها و گفته هایشان درخصوص همکاری با موسسه عمل نکرده اند.

 

وی در زمینه گسترش فعالیتهای بنیاد،متذکرشد:مدیریت گذشته دانشگاه علوم پزشکی مازندران در زمینه ساخت و گسترش مراکز درمانی در استان همکاری نداشته است در حالی که با شروع به کارمدیریت جدیددانشگاه علوم پزشکی استان نشستی در خصوص اختصاص زمین مورد نیاز برای درمانگاه تخصصی بیماران “ای بی “، “ایکیوز” و تخصصهای مورد نیاز انجام شد که تاکنون نتیجه ای اعلام نشده است.

 

دکترفرجی راههای همکاری وکمک به بنیاد را،جذب کمکها از طریق معرفی مواردشناسایی شده از طریق شوراهای شهر ، معرفی ازسوی مردم و کسانی که به دفاتر نمایندگی موسسه مراجعه می کنند بنابر اساس نامه بنیاد تحت پوشش قرار می گیرند واز خدمات مختلف دستهای مهربان استفاده می کنند.

 

وی چگونگی کمکهای مردمی را از طریق واریز به شماره حسابهای بنیاد،مشارکت در تهیه سبد کالا و تحت حمایت گرفتن کودکان بی سرپرست عنوان کردو افزود:در حال حاظرافراد تحت پوشش بنیاددر مازندران ۴۰۰ نفرهستند.

 

دکتر فرجی تاکید کرد:می خواهیم دغدغه نیاز این عزیزان را با ارائه آموزشهای مختلف و مورد نیازبه افرادتحت پوشش،دراختیار قراردادن سبد کالاو مستمری ،بردن به سفرهای زیارتی و سیاحتی و در کنار اینها توانمند سازی و ارائه گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای از طریق مراجع قانونی مددجویان را رفع نماییم تا از چرخه حمایت بنیاد خارج شوندو به صورت مستقل و توانمند در جامعه زندگی کنند.

 

بنیانگذار دستهای مهربان متذکرشد: از مسولین استانی توقع حمایتهای مالی نداریم اما در زمینه همکاریهاری های معنوی ، پشتیبانی وعمل به گفته های خود در زمینه پیشبرد کارها و پروژه های اجرایی همچنین جلوگیری از بروکراسی بیخود اداری با دستهای مهربان همکاری داشته باشند.

 

دکتر فرجی از افتتاح دومین مرکز نگهداری کودکان زیر ۷ سال در ساری خبردادو افزود:ساختمان این مرکز تهیه وبه زودی تجهیزوتاسیس خواهد شدهمچنین دومین مرکز توانمند سازی بانوان تهیه ودرحال تجهیز است که در ابتدای سال آینده افتتاح خواهدشد.

 

فرجی در پایان تاکید کرد:در هر استان شماره حساب مربوط به هر استان افتتاح شده است که کمکهای هر شهر و استان به شماره حساب همان مرکزهزینه خواهدشد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو