کد خبر: 73528

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۱۹

رئیس هیات تکواندو استان مازندران:

مسابقات قرآنی افتخاری برای جامعه تکواندو/سردار سلیمانی و همرزمانش برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدند

سردار سلیمانی و همرزمانش برگ زرینی برای دفاع از اسلام در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدند.

تیتر ۳: فیض‌الله نفجم عصر امروز در اختتامیه دومین دوره از مسابقات استانی لیگ حافظان قرآن کریم ویژه جامعه ورزشی استان با تبریک هفته بسیج و پیروزی جبهه مقاومت بر داعش ، اظهار کرد: جانفشانی سردار سلیمانی و همرزمانش  ریشه داعش را از سرزمین‌ها برداشتند و برگ زرینی به افتخارات ایران در حمایت از اسلام افزود.

 

رئیس هیأت تکواندو مازندران با اشاره به حضور ورزشکاران تکواندوی استان در مسابقات قرآنی گفت: تکواندو استان مازندران متولی برگزاری لیگ حافظان قران کریم در استان و کشور بوده است که  به سبب ایت افتخار بر خود می بالم.

 

این مسئول با اشاره به فعالیت‌های که در رشته تکواندو استان مازندران انجام شده است، افزود: امروز در مسابقات سنگین فدارسیون جهانی یک ورزشکار مازندران قهرمان و دیگر ورزشکار ما به مقام قهرمانی دست پیدا کرده است.

 

نفجم ادامه داد: به جرات می‌توانم اعلام کنم که در ۹ شهر استان مازندران قهرمان دنیا داریم و باعث افتخار برای ما هستند.

 

وی با قدردانی از مسئولان سپاه کربلا استان و شهرداری ساری، گفت: در این لیگ بیش از ۸۰ ورزشکار از استانهای مازندران، زنجان ، گیلان، گلستان و اصفهان حضور داشتند که جادارد از حامیان برگزاری این لیگ که زمینه برگزاری این رقابت‌ها را فراهم کردند تشکر کنم.

 

رئیس هیأت تکواندو مازندران تصریح کرد: باید یادآور شوم که سال گذشته به همت شهرداری ساری خانه تکواندو استان با نام شهید مدافع حرم «جواد اسدی» افتتاح شد و خوشحالم که این سیر همکاری با شهرداری و دیگر نهادهای حامی ادامه  داشته است و امیدواریم این لیگ نیز ادامه داشته باشد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو