کد خبر: 3536

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۳

مسابقات طناب کشی کارمندان بهشهر برگزار شد

به گزارش شرق پرس به نقل از ایرنا، این مسابقات در دو گروه هفت تیمی برگزار شد و تیم های شرکت کننده به صورت دوره ای در مرحله اول و حذفی در مرحله دوم با یکدیگر رقابت کردند. شهردار بهشهر در مراسم اهدای ...

 

در این رقابت ها که روز شنبه در محوطه تاریخی پارک ملت این شهر با حضور شهردار و مسئولین بهشهر برگزار شد ، ۱۳ تیم حضور داشتند که تیم های بندر امیرآباد، شهرداری بهشهر و سازمان حمل و نقل به ترتیب عناوین اول تا سوم را کشب کردند.

به گزارش شرق پرس به نقل از ایرنا، این مسابقات در دو گروه هفت تیمی برگزار شد و تیم های شرکت کننده به صورت دوره ای در مرحله اول و حذفی در مرحله دوم با یکدیگر رقابت کردند.

شهردار بهشهر در مراسم اهدای جایزه این رقابت ها هدف از برگزاری آن را ایجاد نشاط و افزایش حس رقابت میان کارمندان ادارات دانست و گفت: رشد قوای جسمانی می تواند تاثیر مطلوب تری در ارائه خدمت بیشتر به مردم و ارباب رجوع داشته باشد که با توجه به این دیدگاه علمی ، میزبانی از مسابقات ورزشی ، برنامه های همیشگی شهرداری بهشهر است .

حمید آزموده  افزود : شادابی در جامعه دارای ابعاد مختلفی است و مدیران شهری باید به گونه ای برنامه ریزی کنند تا با ایجاد فضاهای شاد و مفرح ، رضایت شهروندان را برای تداوم نشاط و شادابی خانه و خانواده در اجتماع فراهم کنند.

شهردار بهشهر با اشاره به برون رفت از معضلات منتهی به فشارهای عصبی و روانی و زندگی شهر نشینی با ایجاد فضاهای شاد و مفرح عمومی گفت : همه سازمان ها و ارگان ها باید برای ایجاد محیط شاد و با نشاط تلاش کنند که رسیدن به این هدف نیازمند همدلی و هماهنگی بیشتر مسوولان است.

در پایان این مسابقات تیم بندر امیرآباد متشکل از ˈ حسین فریدونیان ˈ ، ˈ جعفر انصاریˈ ،

ˈ محمد مهدی قاجارˈ ، ˈ جواد باقریˈ ، ˈ علی یخکشیˈ ، ˈ حسین متولیانˈ، حسن باقریˈ ، ˈ سید مصطفی مقدمˈ و ˈاحسان حمزه پورˈ مقام قهرمانی این رقابت ها را کسب کرد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو