کد خبر: 5653

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۴

مسائل حاشیه‌ای مانع توسعه مازندران شده است

تیتر 3: استاندار مازندران با اشاره به اینکه مسائل حاشیه‌ای همواره مانع توسعه مازندران شده است، گفت: دولت یازدهم به دور از حاشیه در استان ...

تیتر ۳: استاندار مازندران با اشاره به اینکه مسائل حاشیه‌ای همواره مانع توسعه مازندران شده است، گفت: دولت یازدهم به دور از حاشیه در استان اقدامات موثری انجام داده است.

ربیع فلاح‌جلودار شامگاه پنج‌شنبه در یادواره روستای نشل آمل با اشاره به اینکه مسائل حاشیه‌ای همواره مانع توسعه مازندران شده است، اظهار کرد: دولت یازدهم به دور از حاشیه در استان اقدامات موثری انجام داده است.

این مسئول با تاکید بر اینکه حضور در محفل شهدا مهم‌ترین درس برای مسئولان است، بیان کرد: شهدا راهنما و الگوی راه هستند از این رو باید در این محافل حضور همیشگی داشت.

وی با اشاره به اینکه با حضور در محفل شهدا می‌توانیم پاسخگوی مشکلات مردم منطقه بود، تصریح کرد: حضور سربازان دیپلماتیک در صف نخست دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های این مردم یک افتخار ارزنده است.

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه مردم بهتر از قشر و گروهی نسبت به عملکردهای دولت و نظام آگاهی دارد، یادآور شد: این مردم در همه عرصه دین خود را به نظام اسلامی ادا کرده است.

وی گفت: امروز دیپلمات‌ها جزو مجاهدانی هستند که در حال ستیز و مبارزه هستند و به مانند شهدای دفاع مقدس جهاد می‌کنند.

فلاح با اشاره به اینکه امروز باید پیام آن‌ها را تکرار و مرور کنیم، گفت: امروز با حضور در این یادواره به پاسداشت یاد و خاطرات آن‌ها آمدیم تا فراموش‌شان نکنیم، بی‌شک اقتدار جمهوری اسلامی مدیون خون این شهیدان است.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو