کد خبر: 72742

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۱:۵۵

ماهی گرفتن تخریب چی ها از آب گل آلود!!!

مسئول لیگ فدراسیون ورزش سه گانه: اداره کل ورزش مازندران در عدم برگزاری مسابقات اخیر به هیچ عنوان مقصر نیست

اختصاصی تیتر 3 » شنیدن خبر برگزاری اولین مرحله مسابقات لیگ کشوری ورزش سه گانه به میزبانی ساری، باعث افتخار و خردسندی بود. اما شنیدن ...

اختصاصی تیتر ۳ » شنیدن خبر برگزاری اولین مرحله مسابقات لیگ کشوری ورزش سه گانه به میزبانی ساری، باعث افتخار و خردسندی بود. اما شنیدن خبر عدم برگزاری این مسابقات به دلایل ناهماهنگی، خبری تاسف بار و ناراحت کننده بود! به خصوص وقتی عده ای معلوم الحال که از بیت المال در جهت منافع شخصی خودشان گام بر می دارند از این آب گل آلود ماهی گرفته و تقصیرات را به گردن اداره کل و حبیب حسین زادگان انداختند!

برای این افراد که از هیچ فرصتی برای تخریب و کوبیدن موفقیت های اداره کل و متولی آن، دریغ نمی کنند، این یک فرصت طلایی بود تا بار دیگر با شایعه پراکنی و فرافکنی مقصر را اداره کل ورزش مازندران بدانند!

منوچهر عزیزی مسئول مسابقات لیگ فدراسیون ورزش سه گانه در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگار تیتر ۳ در رابطه با عدم برگزاری این مسابقات گفت : پیرو نامه درخواست میزبانی هیات ورزش سه گانه مازندران، بنده و عوامل فدراسیون در تاریخ ۲ شهریور برای هماهنگی های لازم به اداره کل ورزش و جوانان مازندران مراجعه کرده و جلسات خوبی با حضور آقای عباسی، معاونت محترم اداره کل، آقای خداوردی رئیس هیات سه گانه مازندران برگزار کرده و مصوبات آن نیز صورت جلسه و امضا شده که در سایت فدراسیون نیز درج شده است.

عزیزی افزود : خدارا شکر همه هماهنگی ها بعمل آمد و همه چیز خوب پیش می رفت و حتی شب قبل از مسابقه بنده مجددا موارد را چک کرده و اعلام شد که همه هماهنگی ها بعمل آمد و هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی ادامه داد : روز مسابقه ما منتظر حضور پلیس راهور بودیم، ساعت ۷ و نیم شد نیامدند، ۸ شد نیامدند، و در نهایت ساعت ۸ و نیم آمدند و در کمال تعجب اعلام کردند که با ما هماهنگ نشده است و ما جاده را نمی بندیم! پاسخ دادیم اگر با شما هماهنگ نشده است چطور با ماشین های پلیس و تجهیزات اینجا حضور دارید؟ که  پس از آن پلیس راهور ساری نیز با ماشین بنز و با خدمه از راه رسید و اعلام کرد که مشکلی نیست و استارت بزنید اما چند دقیقه بعد تلفنی زده شد و ایشان به همراه دوستانشان برگشنتند و گفتند خودتان مسابقه را اجرا کنید !

این مقام مسئول افزود : ما که نمی توانستیم بدون حضور پلیس راهور مسابقه را برگزار کنیم! ماندیم آن تلفن چه بود ؟ و چرا آن دستور داده شد؟ جالب اینجاست که در همین مکان ما ۵ دوره مسابقه با موفقیت برگزار کردیم و همین جناب سرهنگ باقری در ۴ دوره آن حضور داشت و همکاری کرد.

عزیزی تصریح کرد : ما در ادامه به سراغ دریابانی رفتیم که با تعداد زیادی قایق و جت اسکی که نشان داده شده بود از قبل هماهنگ شده است، در مکان حضور داشت اما آنها هم گفتند با ما هماهنگ نشده، باز به آنها گفتیم اگر هماهنگ نشده چطور این همه جت اسکی و قایق با تجهیزات کامل منتظر برگزاری مسابقه هستند؟!

وی ادامه داد : آقای عباسی معاونت محترم اداره کل هم از راه رسیدند و با دریابانی صحبت کردند حتی نامه ها را نشان داده و هماهنگی های بعمل آمده را گوشزد کردند اما دریابانی همچنان مانع شد وقتی به اوج گرما رسیدیم و دیگر دیدیم نمی توانیم کاری کنیم تصمیم به عدم برگزاری مسابقه گرفتیم در واقع مسابقه بهم خورد کسنل نشد!

منوچهر عزیزی تصریح کرد : در این قضیه نه فدراسیون مقصر است، نه هیات استان و نه اداره کل ورزش استان، بنده حضور معاونت محترم را دیدم که برای اولین بار حتی التماس می کرد و شدیدا حرص می خورد چرا که از قبل هماهنگی ها صورت گرفته بود و نامه نگاری ها انجام شده بود. جالب آن که ساعت ۳ پلیس راهور و دریابانی آمدند و گفتند خب استارت بزنیم همه چیز آمادست! اما دیگر دیر شده بود و ما گفتیم خداحافظ شما، تیم ها همه محل مسابقه را ترک کردند و ساعت استارت نمی تواند بهم بخورد!

مسئول مسابقات لیگ فدراسیون اظهار داشت : در این مسابقات ۱۷ تیم از سراسر کشور شرکت کرده بودند و برای نخستین بار برنامه های ویژه ای برای این مسابقات اعم از پاراگلایدر و غیره در نظر گرفته بودیم که از نظر کیفی یکی از بهترین مسابقات می شد اما متاسفانه با عدم هماهنگی پلیس راهور و دریابانی این مسابقات بهم خورد.

منوچهر عزیزی در ادامه یادآور شد : ضرر های مالی باشگاه ها و افرادی که از نقاط دور به ساری سفر کرده بودند را چه کسی پرداخت می کند؟ ما قطعا پیگیر هستیم و مکاتبانی را با وزارت ورزش نیز انجام دادیم که بزودی در سایت فدراسیون اعلام می شود.

 

وی در پاسخ به اینکه تکلیف این مسابقات چه می شود و آیا مجددا در ساری برگزار می شود، بیان داشت : ما این مسابقات را تا قبل از مهر برگزار می کنیم و به هیچ عنوان دیگر نزدیک ساری نمی شویم!

عزیزی در پایان تصریح کرد : مکاتبات صورت گرفته، هماهنگی ها بعمل آمده و اسناد دیگر در سایت فدراسیون قرار می گیرد تا مربیان و بازیکنان و باشگاه ها بدانند و قضاوت کنند که مقصر کیست.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو