کد خبر: 55619

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۳

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران و جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران:

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان مازندران معرفی شد

  تیتر3: با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و جانشین فرمانده سپاه کربلا ی مازندران، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان معرفی شد. مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ...

 

تیتر۳: با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و جانشین فرمانده سپاه کربلا ی مازندران، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان معرفی شد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در این مراسم با اشاره به بهترین جلوه های همکاری آموزش و پرورش و سپاه پاسداران، گفت: هیچ دستگاهی تاکنون به اندازه آموزش و پرورش با سپاه و بسیج همکاری نداشت.  

سید علی قاسمی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جنگ تحمیلی را به نحو شایسته ای مدیریت کرد، افزود: در سال ۶۶ حضرت امام خمینی (ره) دستور تشکیل بسیج اصناف، طلاب و دیگر اقشار را دادند که بسیج فرهنگیان یکی از آنها بود.

 

* آموزش و پرورش بیشترین همکاری را با سپاه و بسیج دارد

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش به عنوان اصلی ترین دستگاه تعلیم و تربیت بیشترین همکاری را با سپاه و بسیج داشته و دارد، اظهار داشت: یکی از بهترین جلوه های همکاری این دو نهاد در اعزام دانش آموزان به جبهه ها بود.

قاسمی با بیان اینکه مازندران در دفاع مقدس ۱۷۱۰ شهید دانش آموز و ۳۰۰ معلم شهید تقدیم انقلاب کرد، ابراز داشت: پس از دفاع مقدس نیز در برنامه های مختلف آموزش و پرورش همواره در کنار سپاه و بسیج حضور داشته و این همکاری به صورت بسیار خوب صورت گرفت.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه سپاه به عنوان نهادی ارزشمند در تحکیم و تقویت انقلاب نقشی بارز داشت، تصریح کرد: مجموعه آموزش و پرورش مازندران امروز از تمامی دوره ها ارزشی تر است و اغلب مدیران به نوعی رزمنده اند.

 

* بسیج همکار و مشاور آموزش و پرورش است

جانشین فرمانده سپاه کربلا استان نیز در این مراسم گفت: بسیج همکار و مشاور آموزش و پرورش است و به عنوان یک نهاد فراجناحی برای کمک به پایه های نظام و انقلاب با دستگاه های دیگر همکاری می کند.

سرهنگ محمد رضایی با بیان اینکه مجموعه آموزش و پرورش رسالت بزرگی را بر عهده دارد، افزود: به فرموده رهبری اگر بخواهیم مشکلات را حل کنیم این مهم از آموزش و پرورش آغاز می شود.

وی با بیان اینکه علم و دانش موجب قدرت ملی می شود، اظهار داشت: پیشرفت در حوزه های علمی، اخلاقی، فکری و اقتصاد دانش بنیان از جمله مهم ترین رسالت های آموزش و پرورش است.

جانشین فرمانده سپاه کربلا استان با بیان اینکه یکی از انقلابی ترین سازمان ها آموزش و پرورش است، تصریح کرد: با همکاری آموزش و پرورش و سپاه پاسداران باید سعی کنیم به جایگاهی برسیم که همه انتظار دارند.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش همپای نظام در حال تداوم خدمتگزاری است، گفت: باید این همکاری ادامه داشته باشد و با تفکر انقلابی و بسیجی بر تمامی مشکلات فائق آییم.

رضایی با بیان اینکه باید آینده انقلاب برایمان مهم باشد، بیان کرد: اگر دیدگاه های مقام معظم رهبری را سرلوحه برنامه ها و فعالیت هایمان قرار دهیم آینده نظام و انقلاب اسلامی تأمین می شود.

 

*همکاری آموزش و پرورش با بسیج در ۳ سال اخیر استثنایی بود

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی مازندران نیز با بیان اینکه تیم مدیریتی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با دوران پیشین متفاوت است، گفت: این مجموعه هم وابسته به خانواده معزز شهدا و هم از ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس محسوب می شوند.

قلیان با بیان اینکه همکاری آموزش و پرورش با بسیج در ۳ سال اخیر استثنایی بود، اظهار داشت: در این ۳ سال برنامه های ویژه ای در حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی اجرا شد که نشان از توجه خاص آموزش و پرورش به بسیج دارد.

وی با بیان اینکه این همکاری و توجه جای تقدیر دارد، افزود: ۳ سال پی در پی در شاخص های بسیج دانش آموزی، استان اول کشور شدیم که این با همکاری و زحمات ستودنی مجموعه مدیریتی آموزش و پرورش مازندران محقق شد.

شایان ذکر است در پایان این مراسم ضمن سپاس از زحمات احمد شعبانی، حکم مسئولیت سازمان بسیج فرهنگیان استان مازندران به مرتضی نوری اعطا شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو