کد خبر: 72874

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۵:۱۸

استاندار مازندران:

مسئولان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه تلاش کنند

تیتر 3: ربیع فلاح جلودار شامگاه چهارشنبه در مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره فرزندان مهر بهزیستی، اظهارداشت: ورزش در جهت پویایی و نشاط در جامعه تاثیر بسزایی ...

تیتر ۳: ربیع فلاح جلودار شامگاه چهارشنبه در مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره فرزندان مهر بهزیستی، اظهارداشت: ورزش در جهت پویایی و نشاط در جامعه تاثیر بسزایی دارد.

وی افزود: سازمان بهزیستی به عنوان مهم‌ترین نهاد اجتماعی اقدامات گسترده‌ای در جهت رفع مشکلات محرومان در جامعه انجام می‌دهد که این امر جای تقدیر دارد.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه کسب رتبه برتر در دو سال متوالی در جشنواره شهید رجایی نشان از اهتمام جدی مازندران به کاهش و رفع ناهنجاری‌های اجتماعی است، تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا بتوانیم نیازهایی که در جامعه وجود دارد شناسایی و در جهت رفع آن گام برداشته شود.

فلاح جلودار خاطرنشان کرد: بیش از ۵۵۰ مرکز ترک اعتیاد در استان مازندران در زمینه مبارزه فعالیت دارند و این موضوع نشان دهنده عظم جدی مسئولان این استان برای پیشگیری و کاهش این معضل اجتماعی است.

وی با بیان اینکه اقدامات گسترده ای در بحث پیشگیری و کاهش طلاق در مازندران صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: ماحصل این اقدامات سبب شده تا ضمن جلوگیری از افزایش طلاق، امروز بحث طلاق در مازندران کاهش یافته است.

استاندار مازندران با بیان اینکه رسانه‌ها می توانند نقش بسزایی در انعکاس مشکلات و نارسایی‌های اجتماعی ایفا کنند، افزود: فعالیت‌های گسترده ای در حوزه ایجاد اشتعال در مازندران صورت گرفته و این موضوع باید تداوم یابد.

در اختتامیه دوازدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان مهر کشور از پوستر اولین کنگره بین المللی مددکاری اجتماعی کشور رونمایی شد./تسنیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو