کد خبر: 2336

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۱

“مریم گل احضار ” بعنوان اولین شهردار رشت معرفی شد

شرق پرس:  محمدابراهیم خلیلی در مراسم تودیع و معارفه جمعی از مدیران شهرداری بر ضرورت دریافت مسئولیت توسط افراد متخصص و با تجربه ...

 

“مریم گل احضار” به عنوان شهردار منطقه دو شهرداری رشت و تنها زن شهردار این شهر معرفی شد.

شرق پرس:  محمدابراهیم خلیلی در مراسم تودیع و معارفه جمعی از مدیران شهرداری بر ضرورت دریافت مسئولیت توسط افراد متخصص و با تجربه در شهرداری رشت تاکید کرد و گفت: کسی که عهده‌دار پستی می‌شود باید مشخصه ویژه‌ای داشته باشد، عناوین ما اعتباری است اما مسئولیت‌ها قانونی است، در کنار مسئولیت باید تعهد و وفاداری داشته باشیم و مزایا و تبعات پذیرش مسئولیت‌مان را نیز پذیرا باشیم.

وی افزود: مجموعه شهرداری باید پاسخگوی نیازهای مردم باشند و به ولی نعمتان ما با ارائه جواب‌های مناسب و برنامه‌ریزی‌های اصولی، اعتمادسازی مضاعف را سبب شد.

وی بر لزوم تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: همکاران شهرداری نسبت به گذشته درخصوص پر رنگ عمل کردن فعالیت‌های مناطق و سازمان‌ها و پویاترشدن آنان بیشتر تلاش خواهند کرد.

شهردار رشت در ادامه طی حکمی بر اساس تعهد و تجارب سرپرست گروه برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات و موفق عمل کردن ایشان در حوزه فعالیت و نقش چشمگیر ایشان، وی را به عنوان مدیر منطقه دو شهرداری منصوب کرد.

خلیلی برای مریم گل احضار پویایی و تلاش بیشتر در منطقه دو شهرداری را خواستار شد.

شهردار رشت در ادامه میرنوید میرحق‌جو را به عنوان معاون امور فنی و عمرانی شهرداری، روح‌الله یزدانی را به عنوان سرپرست گروه آمار و انفورماتیک و احمدرضا حق بین را به عنوان رییس گروه برنامه و بودجه شهرداری رشت منصوب کرد.

وی همچنین علیرضا دانش نظافت را به عنوان سرپرست امور اداری شهرداری رشت برگزید و خواستار تحقق انتظارات بیشتر شهروندان، انجام با اقتدار امور، داشتن نقشه راه برای کارهای پیش رو از سوی هر یک از مدیران شد.

شهردار رشت در ادامه از زحمات میرنوید میرحق جو در طول دوران تصدی به عنوان مدیر منطقه دو، کاوه‌گر به عنوان مدیر امور اداری، اوسط مقدم به عنوان معاون فنی و عمرانی، گل احضار به عنوان سرپرست گروه برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات، قدردانی به عمل آورد.

ایسنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو