کد خبر: 536

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۱۹ - ۶:۲۰

مرگ مرموز زن ۲۸ ساله در انفجار خودرو

شرق پرس: عقربه‌ها ساعت 12 چهارشنبه شب را نشان می‌دادند که اهالی خیابان شهید کاوه 32 در بلوار پیروزی مشهد متوجه صدای مهیب ...

 

مرگ زن جوان در ارابه آتشین فرضیه‌ای از یک جنایت را در مشهد کلید زد.

شرق پرس: عقربه‌ها ساعت ۱۲ چهارشنبه شب را نشان می‌دادند که اهالی خیابان شهید کاوه ۳۲ در بلوار پیروزی مشهد متوجه صدای مهیب انفجار و آتش‌سوزی یک خودروی ال‌۹۰ سفید رنگ در وسط خیابان شدند.

وقتی همه سراسیمه خود را به خیابان رساندند با دیدن ارابه آتش با ۱۲۵ تماس گرفتند.دقایقی بعد تیم‌هایی از امداد و نجات ایستگاه ۲۳ آتش‌نشانی مشهد در محل حاضر شده و در کمتر از دو دقیقه شعله‌های آتش را مهار کردند.

 همزمان با حضور تیم گشتی کلانتری ۴۰ مشهد، بررسی‌های ابتدایی در صحنه نشان داد جسد کاملاً سوخته شده‌ای داخل خودرو است.

مأموران موضوع را به بازپرس ویژه قتل اعلام کردند و در حالی که دقایقی از بامداد روز پنجشنبه می‌گذشت بازپرس علی موحدی‌راد در محل حاضر و با نظارت وی تحقیقات ابتدایی آغاز شد.

بررسی‌های اولیه نشان می‌داد جسد سوخته‌شده متعلق به زنی جوان است و پلیس با پیگیری مشخصات پلاک خودروی ال۹۰ دریافت صاحب این خودرو زنی ۲۸ ساله است و خانه‌اش نیز در همان بلوار پیروزی مشهد است.

به دستور بازپرس موحدی‌راد، مأموران به خانه این زن رفتند و تحقیقات از همسر وی که با کودک خردسالش داخل خانه تنها بود را آغاز کردند. مرد جوان از موضوع انفجار و مرگ همسرش اظهار بی‌اطلاعی کرد و این مسأله، معمای پیچیده‌ای را پیش روی کارآگاهان قرار داد.

بازپرس ویژه قتل دستورات تخصصی بعدی را برای روند پیگیری حادثه صادر کرد و بررسی‌های پلیسی حاکی از آن بود این زن با خانواده‌اش اختلافاتی نیز داشته است.

آخرین کسی که با شماره تلفن همراه قربانی تماس داشته پدرش بوده که زن جوان اظهار داشته نزدیک خانه است و تا چند دقیقه دیگر به آنجا می‌رسد.گزارش اولیه کارشناسان سازمان آتش‌نشانی مشهد به بازپرس ویژه قتل حاکی از آن بود آتش‌سوزی عمدی بوده چرا که از داخل کابین به قسمت موتور خودرو سرایت کرده است. ب

نابراین گزارش، چندین فرضیه پیش روی بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفته که در آن زن جوان به قتل رسیده و از محل دیگری به آنجا انتقال یافته و خودرو توسط عاملان جنایت به آتش کشیده شده یا این‌که داخل خودرو بوده که با انفجار خودرو جان باخته است.

 به‌دستور بازپرس موحدی‌راد، جسد برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات کارآگاهان برای رمزگشایی از معمای پیچیده ارابه آتش ادامه دارد.

ایران

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو