کد خبر: 3253

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۱۸ - ۵:۵۴

مرگ دوکاگر بر اثر ریزش آوار گودبرداری

  شرق پرس:  سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ دو کارگر در پی ریزش آوار بر سرشان خبر ...

 

 

پس از حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد که حادثه در یک زمین گودبرداری شده رخ داده و در پی آن مقدار زیادی از مصالحی که در لبه این محل جمع شده بود به همراه بخشی از دیواره تخریب شده و بر سر سه کارگر افغان ریخته است.

 

 

شرق پرس:  سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ دو کارگر در پی ریزش آوار بر سرشان خبر داد.
 
سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: وقوع یک مورد حادثه ریزش آوار در یک محل گودبرداری شده در ساعت ۱۷:۴۹ روز چهارشنبه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن آتش‌نشانان ایستگاه ۵۵ و گروه نجات ۳ به محل حادثه واقع در پونک خیابان ایران زمین اعزام شدند.
 
وی افزود: پس از حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد که حادثه در یک زمین گودبرداری شده رخ داده و در پی آن مقدار زیادی از مصالحی که در لبه این محل جمع شده بود به همراه بخشی از دیواره تخریب شده و بر سر سه کارگر افغان ریخته است.
 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، با بیان اینکه آتش نشانان عملیات خود برای خارج کردن این سه کارگر از زیر آوار را آغاز کردند گفت: پس از مدتی، آتش‌نشانان سه کارگر را از زیر آوار خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند که آنان پس از بررسی علائم حیاتی مرگ دو تن از آنان که ۲۱ و ۳۲ سال سن داشتند را تایید کردند.
 
به گفته ملکی کارگر دیگر که ۴۵ سال سن داشت به دلیل آسیب‌دیدگی به بیمارستان منتقل شد.
 
وی علت این حادثه را بی احتیاطی و انباشت مصالح در لبه محل گودبرداری اعلام کرد و گفت:‌ کارگران و کارفرمایان باید توجه داشته باشند که از انباشت مصالح در لبه محل گودبرداری شده پرهیز کنند.

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو