کد خبر: 11904

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۷ - ۹:۱۸

مرد ۲۹ ساله،همسر ۱۱ زن و پدر ۲۱ کودک

تیتر 3 » زنان این مرد در دادخواست خود به دادگاه ایالتی اعلام کرده بودند که شوهرشان باید هفته‌ای 440 دلار در اختیارشان بگذارد، اما این مرد بر اساس اعلام بازرسان ویژه دادگاه ایالت "تنسی" یک کارگر ساده بوده و قادر است تنها هفته‌ای یک دلار به خانواده‌هایش بپردازد!

مرد

به گزارش تیتر ۳، مقامات پلیس ایالت “تنسی” در ایالات متحده آمریکا، یک مرد ۲۹ ساله را که پدر ۲۱ کودک از ۱۱ زن خود است، به اتهام پرداخت نکردن هزینه‌های کودکانش روانه زندان کردند.

“دزموند هچت” (Desmond Hatchett) مرد جوان ۲۹ ساله و اهل منطقه “ناکس ویل” در ایالت “تنسی” آمریکاست. این مرد که تنها ۲۹ سال دارد، از ۱۱ زن

خود در مناطق مختلف این ایالت ۲۱ فرزند دارد.

در گزارش پلیس ایالتی آمده است که کودکان این مرد ۲۹ ساله از شیرخواره تا ۱۱ سال سن دارند.

زنان این مرد در دادخواست خود به دادگاه ایالتی اعلام کرده بودند که شوهرشان باید هفته‌ای ۴۴۰ دلار در اختیارشان بگذارد، اما این مرد بر اساس اعلام بازرسان ویژه دادگاه ایالت “تنسی” یک کارگر ساده بوده و قادر است تنها هفته‌ای یک دلار به خانواده‌هایش بپردازد!

دوستان و آشنایان “دزمونت هچت” در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی این کشور خاطر نشان کرده بودند: این مرد با این که هنوز وارد دهه سوم زندگی خود نشده، ۱۱ بار ازدواج کرده و ۲۱ فرزند دارد؛ به همین دلیل برای حفاظت از آبروی خانواده‌ها باید این مرد را تنبیه کرد.

این در حالیست که این مرد جوان در جلسه دادگاهی خود یادآور شده بود که کار خطایی مرتکب نشده و تنها ازدواج کرده و ۱۱ زن و ۲۱ فرزند دارد.

جلسه نهایی این مرد ماه آینده سال جاری میلادی و با حضور زنان این مرد جوان در دادگاه ایالتی برگزار می‌شود.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو