کد خبر: 16390

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۴:۵۶

روزی که همه خیابانهای شهر غرق در شادی شد

مردی که با یک سبد شادمانی آمد/قائمشهر نفسی تازه گرفت

وقتی رایحه خوش حرکت جهادی مدیریت شهری از بطن مرکز استان به مشام رسید شاید کمتر کسی...

اختصاصی تیتر ۳: وقتی رایحه خوش حرکت جهادی مدیریت شهری از بطن مرکز استان به مشام رسید شاید کمتر کسی گمان می کرد این عطر دلپذیر خیلی زود در شهری در فاصله بیست کیلومتری مرکز استان و کوچه پس کوچه های قدیمی و نوستالوژیک آن نیز پراکنده شود.

 

 

شهری نامور شده با نام امامعلی حبیبی و مزین به نام بیش از ۱۰۰۰ شهید، آذین بسته شده با نام حضرت قائم (عج)و البته مغرور از داشتن سرباز شایسته اش شهید مدافع حرم( محمد بلباسی)….

 

براستی چگونه است که شهری خسته از زندگی کارگری و مهاجرنشین، امروز جان و نفسی تازه یافته است و خود را برای شروع فصلی تازه از زندگی آماده می سازد؟!

 

 

آنچه موجی از رضایت را در میان مردمان یک شهر جاری می سازد مسئولینی ست با دغدغه ای از جنس نشاط و رفاه مردم… همان چیزی که شهر نوستالوژیک قائمشهر را امروز در آستانه تحولی مثبت قرار داده است.

 

 

مرکز تحول هر شهری مدیریت شهری آن است،  قاعده ای مهم و اساسی که قائمشهر با آمدن شهرداری باانگیزه و خلاق و ایجاد وحدت رویه در مجموعه شورای اسلامی شهر در سرفصل آغازین آن قرار دارد… نمود بارز آن برنامه ایست فرهنگی ورزشی که در روز دوشنبه مورخ ۲۲/۹/۹۵ با حمایت مادی و معنوی مهندس رحیمی این حاج رضای محبوب قائمشهر اجرا و موجی از شادمانی و نشاط را در خیابانهای شهر پدید آورد…

ورزشکاری شایسته از فرزندان خلف قائمشهر با ادعای ثبت رکوردی چندساعته و متوالی در رشته ورزشی حلقه هولاهوپ و البته ناامید از جذب اسپانسر، به طبقه  شش شهرداری قائمشهر می رود.. اتاق شهردار در سرمای زود رس پاییزی اما چنان گرم هست که میلاد رضایی، رکورد دار کشوری حلقه هولاهوپ را دلگرم نماید. با قول مساعد شهردار جوان برومند قائمشهری تصمیم می گیرد پس از انجام برنامه رکوردگیری موفقیت خود را به فرزند کوچک شهید مدافع حرم، محمد بلباسی تقدیم نماید.

 

با حمایت دکتر اسماعیلی نجار رئیس ورزشهای همگانی شهرستان قائمشهر،هیات ورزشهای همگانی مازندران،حضور تیم داوری از کمیته ثبت رکوردهای ورزشی کشور و حضور پرشور و نشاط عوامل اجرایی شهرداری قائمشهر، خیابانهای شهر قائمشهر از اذان صبح روز ۲۲ آذر ماه ۹۵ شاهد ورزشیست پر هیجان که کوچک و بزرگ ،پیر و خردسال و جوان ، زن و مرد همگی از حرکات جذاب و خستگی ناپذیر این ورزشکار به وجد می آیند.. کف و سوت و صلوات.. هلهله و شادمانی.. و خلاصه بزم شادمانی در چهره هایی که با دیدن این صحنه از مغازه و محل کار خود و یا عابر پیاده به کنار خیابان می آیند و سعی می کنند با دوربین موبایل خود این صحنه های باشکوه و نشاط آور را ثبت و ضبط کنند.. مردمانی که در میان سرمای پاییزی و خستگی کار روزانه، به وجدآمدن از این لحظه را از دست نمی دهند و با زنده باشی دلاور.. ماشالله جوان قائمشهری.. به ابراز احساسات می پردازند..

 

نشاطی ۱۲ ساعته و ۴۵ کیلومتری.. در خیابانهای مملو از شور و هیجان .. و یک روز پر هیاهو در قائمشهر که ترافیک ناشی از آن مردم را عصبانی نساخت.. سروصدای ناشی از آن حوصله کسی را سر نیاورد و کسی را آزرده خاطر نساخت…

روزی که در آن مردی با قدو قوراه مدیر شهری اما برخاسته از جان و دل مردم با سبدی شادمانی آمد… و خیابان های قائمشهر را با حمایتی که از یک ورزشکار ساخت علاوه بر ثبت رکوردی کشوری به نام قائمشهر ، موجی از شور و نشاط را بر خیابانهای شهر نشاند.. حرکتی خلاقانه،جالب توجه و قابل تحسین و پسندیده که علاوه بر کسب رضایت مردمی می تواند در گرایش جوانان شهر به سمت ورزش و کاهش آسیب های اجتماعی نقشی بسزا ایفا کند..

 

اینجاست که می توان به هوش مدیریتی حاج رضای قائمشهر پی برد و انتظار روزهای پرفروغی را در همه عرصه ها برای این شهر خاطره انگیز داشت..

 

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو