کد خبر: 18798

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۵۴

استاندار مازندران:

مردم ایران و مازندران علوی به احترام آن یار دیرین و وفادار امام و رهبری خواهند ایستاد

استاندار مازندران در پیامی به مناسبت تسلیت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: کارنامه درخشان آیت‌الله هاشمی در انقلاب ماندگار است.

آیت الله هاشمی رفسنجانی

به گزارش تیتر  ۳ به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، ربیع فلاح جلودار در پیامی رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام و رهبری را تسلیت گفت.

 

وی در این پیام آمده است، کارنامه درخشان آیت‌الله هاشمی در انقلاب ماندگار است این مجاهد و عالم نستوه با مدیریت مدبرانه در نظام جمهوری اسلامی ایران در سنگرهای ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری، ریاست مجلس خبرگان و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و ۶۰ سال مبارزه با استکبار و استعمار کارنامه درخشان و ماندگاری را در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی برجای گذاشته است.

 

مردم ایران و مازندران علوی به احترام آن یار دیرین و وفادار امام و رهبری خواهند ایستاد و در سوگ صمیمی‌ترین یار امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری به سوگ خواهند نشست.

 

 اینجانب درگذشت این فقیه و عالم مجاهد را به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی، ملت شریف ایران و بازماندگان آن عزیز سفر کرده تسلیت و تعزیت گفته و ازدرگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت و غفران الهی و برای کلیه بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌کنم.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو