کد خبر: 73866

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۷

سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌و گو با خبرنگاران مطرح کرد

مرحوم علیزاده در حوزه اجرایی و انتخابات کمک بزرگی برای شورای نگهبان بود

سخنگوی شورای نگهبان به ویژگی مردمی‌بودن مرحوم علیزاده اشاره‌ کرد و گفت: نزدیک 18 سال با ایشان همکار بودم و از راهنمایی و ارشاد ایشان کمک می‌گرفتم و در حوزه اجرایی و انتخابات کمک بزرگی برای ما بودند.

تیتر ۳: عباسعلی کدخدایی که برای سومین روز درگذشت زنده‌یاد محمدرضا علیزاده  به مازندران سفر کرده بود بعد از سخنرانی در این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگاران سوادکوه با تسلیت در‌گذشت مرحوم محمد‌رضا علیزاده عضو حقوق‌دان شورای نگهبان اظهار‌ کرد: در‌گذشت مرحوم محمد‌رضا علیزاده برای همکاران مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه و شورای نگهبان ضایعه بزرگی‌بود.

وی با بیان اینکه مرحوم  علیزاده دارای فهم روشن، دقیق و مثبتی از قوانین و مقررات بود و سعی داشت این فهم را به همکاران منتقل کنند، افزود: ایشان ویژگی پر‌کاری در رسیدگی به مقررات و رسیدگی به صلاحیت‌ها داشتند و کمک بزرگی برای اعضای شورای نگهبان بود و حافظه خدادادی خوبی داشتند و سوابق را به خوبی به یاد می‌آورند و کار ما را برای بررسی صلاحیت‌ها و مصوبات راحت‌تر می‌کردند.

سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به اینکه مرحوم علیزاده انسان خون‌گرم، با‌ محبت و اهل مشورت بودند و علاقه‌مندان وی مطلع هستند که با وجود اهل‌نظر و فهم حقوقی در امور مختلف، مشورت می‌گرفتند، خاطر‌نشان کرد: با‌ سابقه‌ترین عضو حقوق‌دان شورای نگهبان انسان متعبدی بودند و ایمان بالا و علاقه عجیب به ائمه معصومین داشتند.

کدخدایی به ویژگی مردمی‌بودن این مرحوم اشاره‌کرد و با بیان اینکه وی تلاش می‌کرد تا جایی که می‌توانست کار مشروع مردم را پیگیری و حل کند و در این جهت آبرو می‌گذاشت، گفت: نزدیک ۱۸ سال با ایشان همکار بودم و از راهنمایی و ارشاد ایشان کمک می‌گرفتم و در حوزه اجرایی و انتخابات کمک بزرگی برای ما بودند./فارس

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :4

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو