کد خبر: 18583

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۵۱

مراسم افتتاح خانه تکواندو ساری با حضور رئیس فدراسیون

شهردار ساری با اشاره به اینکه شهید اسدی از مدافعان حرم تکواندوکار این شهر است، گفت: به منظور تکریم از خانواده شهدای مدافع حرم، خانه تکواندو ساری به نام شهید مدافع حرم سید جواد اسدی امرئی نامگذاری شود.

تیتر ۳: خانه تکواندو ساری که سالن بدنسازی نیز دارد با زیربنای حدود ۶۰۰ مترمربع و با هزینه حدود ۳۰۰ میلیون تومانی در قالب یک سالن چندمنظوره ورزشی در محله ‘ ترک محله’ این شهر ساخته شده است.
رئیس هیات تکواندو مازندران در آئین افتتاح این خانه از برگزاری سه رویداد مهم بین المللی و استانی در رشته تکواندو در اواخر سال جاری و ابتدای سال ۹۶ در مرکز مازندران خبر داد.

مهدی عبوری  در مراسم افتتاح خانه تکواندو ساری اظهار داشت: خوشحال هستم که در جمع ورزشکاران و ورزش دوستان مرکز استان حضور دارم و به مدال آوری ورزشکاران خود افتخار می‌کنم.

وی افزود: اکنون مدیریت شهری ساری در کنار فعالیت‌های عمرانی در ساری، فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی فراوانی را در دست اقدام داشته و دارد.

شهردار مرکز استان با اشاره به اینکه فضای خانه تکواندو ساری بنا به درخواست هیئت تکواندو ساری و استان و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر ساری اجرایی شده است، تصریح کرد: امیدواریم با احداث این فضا بتوانیم در قهرمان‌پروری و استعدادیابی در رشته‌های رزمی گام برداریم.

عبوری با بیان اینکه شهید اسدی از شهدای مدافع حرم رزمی‌کار این شهرستان بوده است، افزود: از اعضای هیئت تکواندو ساری و استان درخواست داریم تا این فضای ورزشی را به نام شهید اسدی امرئی نامگذاری شود.

                        

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو