کد خبر: 12135

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۸:۳۲

مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران هم از سلطانی فر حمایت کرد

تیتر 3 » حبیب حسین زادگان گفت: سلطانی‌فر در کابینه دولت می‌تواند با تحقق و اجرایی شدن دوران پرعطف در تاریخ ورزش ایران اسلامی موثر باشد.

حبیب حسین زادگان

به گزارش تیتر ۳ » حبیب حسین زادگان، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، درباره معرفی مسعود سلطانی‌فر برای تصدی وزارت ورزش و جوانان با خبرنگار برنا صحبت کرد.

وی با بیان اینکه بزرگان ورزش ایران با حمایت و همراهی خود از دکتر سلطانی فر مسیر مناسب تر را نشان دهند، بیان کرد: گزینه معرفی شده از سوی ریاست جمهوری، شایستگی های بارزی دارد که برای وظیفه خطیری برگزیده شده است.

حسین زادگان ادامه داد: سلطانی فر از تجربه مدیریتی خوبی برخوردار است و برای ورزش گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود. معتقدم وی به واسطه قدرت جذب اخبار، تحلیل و ارائه راهکار چهره ای خاص دارند.

وی یادآور شد: انتخاب سلطانی‌فر توسط نمایندگان مجلس می‌تواند ضمانت لازم برای تحولات عظیم و یک آغاز محکم و قدرتمند تا زمان استقرار کامل برنامه‌های عدیده و متنوع باشد.

حسین زادگان گفت: مجمع نمایندگان مازندران همیشه حامی و یاور ورزش و ورزشکاران بودند و آنها نقطه اتکا و محور فعالیت های ما هستند و در ورزش کشور به تبع مسئولیت هایشان تاثیر گذار بوده و نقش آفرینی می کنند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو