کد خبر: 73324

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۵۳

استاندار مازندران:

مدیریت شهری به معماری و مبلمان شهری آسیب نزند

استاندار مازندران با بیان اینکه مدیریت شهری نیازمند برنامه ریزی است تاکید کرد: مدیریت شهری نباید به معماری و مبلمان شهری آسیب زند.

تیتر ۳: ربیع فلاح جلودار ظهر دوشنبه در مراسم اهدای احکام شهرداران شهرهای فریدونکنار، کتالم و سادات شهر، جویبار، شیرود و رستمکلا با اشاره به این که مدیریت شهری، مساله ای مهم و نیازمند برنامه ریزی و نظارت است، یاد آور شد: در مدیریت شهری از ظرفیت مردم و تشکل‌های مردم نهاد باید استفاده بیشتری شود.

 

فلاح جلودار آشنایی با انتظارات مردم، شناخت جایگاه و اهمیت مسئولیت و ضرورت جلب رضایتمندی مردم را از وظایف اصلی شهرداران دانست و گفت: فعالیت مؤثر شهرداری موجب امیدواری جامعه است و لذا شهرداران و مجموعه شهرداری باید مسائل و مشکلات مردم را مشکلات خود به شمار آورند و در حل آن کوشا باشند و در مدیریت شهر با انگیزه عمل کند.

 

مقام عالی دولت در استان، با اشاره به این که شهرداری‌ها از مهم‌ترین عناصر حاکمیتی در شهرها هستند و باید به فکر ارائه خدمات برتر به شهروندان باشند، تصریح کرد: اولویت بندی فعالیت‌ها، واگذاری و برون سپاری امور و خدمات، توسعه فضای سبز شهری، توجه ویژه به مسائل فرهنگی و اجتماعی، تقویت نشاط و شادابی، مدیریت فاضلاب شهری، مدیریت علمی مبلمان شهری، توجه به ظرفیت گردشگری و ارائه خدمات مناسب به گردشگران، ارتباط مستمر با فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان و تعریف منابع پایدار و مدیریت درست منابع خشی از مهم‌ترین مأموریت‌ها و وظایف شهرداران است.

 

وی با اشاره به این که شهرداری باید مردمی باشد بر ارتباط مستمر شهرداران و مجموعه کارکنان شهرداری‌ها با مردم تاکید کرد و اظهار داشت: مدیریت فضای شهر باید بنحوی باشد که به مبلمان و معماری شهری آسیبی وارد نشود و با آگاهی رسانی به مردم طوری قوانین رعایت شود که کسی مجبور به تخلف و پرداخت جریمه نشود.

 

گفتنی است استاندار مازندران با صدور احکام جداگانه ای حمید بخشی را به عنوان شهردار فریدونکنار، مجتبی رضوانی را به عنوان شهردار کتالم و سادات شهر، علی یاری سراجی را به عنوان شهردار جویبار، سید علی برهانی را به عنوان شهردار رستمکلا و امیر جعفر قلی نژاد را به عنوان شهردار شیرود منصوب کرد./مهر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو