کد خبر: 1254

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۳

مدیرکمیته امداد بهشهر:۴٫۵ درصد جمعیت بهشهر تحت پوشش هستند

  به گزارش شرق پرس، مدیر کمیته امداد بهشهر عصر دوشنبه در جلسه شوراي اداري در اردوگاه شهيد هاشمي نژاد بهشهر اظهار داشت: ...

 

سید موسی عمادی گفت: ۴٫۵ درصد جمعیت شهرستان تحت پوشش خدمات امداد امام خمینی(ره) هستند و به میزان همین جمعیت در طول سال به صورت موردی از امداد خدمات می گیرند.

 

به گزارش شرق پرس، مدیر کمیته امداد بهشهر عصر دوشنبه در جلسه شورای اداری در اردوگاه شهید هاشمی نژاد بهشهر اظهار داشت: ۲۵۶ یتیم تحت پوشش حمایت های کمیته امداد بهشهر هستند که خوشبختانه برنامه ریزی مناسبی برای رسیدگی به ایتام تحت پوشش امداد صورت گرفته و حامیان مختلفی از این افراد حمایت می کنند.

وی افزود: ۳ هزار و ۴۵۰ خانوار بهشهر معادل ۶ هزار و ۷۱۰ نفر تحت پوشش حمایت های مختلف این نهاد در شهرستان بهشهر هستند.

به گفته عمادی  امداد یک اورژانس اجتماعی است که خدمات مختلف اجتماعی را به گروههای هدف خود ارائه می دهد و در این راستا توانمند سازی افراد تحت پوشش از جمله ماموریتهای مهم امداد است.

وی  با تاکید بر تقویت فرهنگ امداد رسانی و احسان به مردم در جامعه خاطر نشان کرد: خوشبختانه مردم نوع دوست ما در زمان های مختلف به کمک امداد و یتیمان و مستضعفان شتافته است و جای قدردانی دارد.

عمادی با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری در ۱۴ ، ۱۵ و ۱۶ اسفند ماه در بهشهر همزمان با سراسر کشور گفت: امیدواریم با اطلاع رسانی دقیق و به موقع مسئولان  در بین مردم این جشن نیز همچون گذشته پربار برگزار شود.

مدیر کمیته امداد بهشهر با اشاره به درصد افراد تحت پوشش امداد از اقشار مختلف اظهار داشت: ۳۴ درصد افراد تحت پوشش امداد بهشهر از افراد از کار افتاده، ۱۱ درصد بیماری سرپرست، ۵ درصد خانواده زندانی شامل ۹۵ خانوار و و مابقی نیز از خانواده های طلاق (۳۰ خانوار طلاق) و بد سرپرست، بیکار و موارد دیگر هستند.

مهر

 

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو