کد خبر: 10313

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۹

همزمان با نخستین اجلاسیه بین المللی مدیریت و فرصت های سرمایه گذاری ؛

مدیرعامل گاز مازندران ، مدیر موفق ملی شد

تیتر  3همزمان با آخرین روز بزرگداشت هفته دفاع مقدس و نخستین اجلاسیه بین المللی مدیریت و فرصت های سرمایه گذاری ؛ نشان ملی مدیریت موفق ...

تیتر  ۳همزمان با آخرین روز بزرگداشت هفته دفاع مقدس و نخستین اجلاسیه بین المللی مدیریت و فرصت های سرمایه گذاری ؛ نشان ملی مدیریت موفق در حمایت از تولیدات ملی و تندیس برترین حامی اقتصاد ملی در صنعت نفت به ” محمداسماعیل ابراهیم زاده ” مدیر عامل شرکت گاز مازندران اهدا شد.

در این اجلاس که با حضور جمع کثیری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران مجموعه­های توانمند کشور ، فعالان اقتصادی، کارشناسان و صاحبنظران برگزار گردید، هیات داوران اجلاس پس از بررسی مستندات و مدارک ارایه شده گواهینامه استاندارد بین المللی سرعت، امنیت و دسترسی برتر در ارائه خدمات مطابق با استانداردهای جهانی به شرکت گاز مازندران اعطا کرد.

همچنین با عنایت به مدارک و مستندات ارائه شده و بررسی صورت گرفته از سوی دبیرخانه اجلاسیه از بین مجموعه تولیدی و خدماتی، نشان ملی مدیریت موفق در حمایت از تولیدات ملی و تندیس برترین حامی اقتصاد ملی در صنعت نفت به مدیرعامل شرکت گاز مازندران اعطا شد.

از دیگر برنامه های این اجلاس ، امضاء لوح تجدید میثاق جامعه صنعت معدن و تجارت کشور با مقام معظم رهبری توسط فعالان اقتصادی به شمار می روند.

نخستین اجلاس مدیریت و فرصت های سرمایه گذاری با رویکرد تجلیل از مدیران موفق جهان اسلام ، هفتم مهرماه در مرکز اسناد و کتابخانه ملی، توسط گروه بین الملل عصر نوین و گروه اسپرلوس برگزار شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو