کد خبر: 10357

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۹

با حضور مديرعامل شركت آينده پويا :

مدیرعامل جدید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران معرفی شد

  تیتر3:با حضور مدیرعامل شرکت آینده پویا مهندس محمد شيخ مونسي به عنوان مدیرعامل جدید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران معرفی شد. در  اين مراسم پاريزي، ...

 

تیتر۳:با حضور مدیرعامل شرکت آینده پویا مهندس محمد شیخ مونسی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران معرفی شد.

در  این مراسم پاریزی، حفظ چوب و کاغذ مازندران را بعنوان یک قطب اقتصادی در منطقه  با اهمیت خواند و افزود: صنایع چوب و کاغذ مازندران بعنوان پیشتاز صنعت کاغذسازی در کشور باید تلاش کند تا ضمن نگاه به آینده از ظرفیت های موجود بنحو شایسته استفاده نماید.
وی با اشاره به  حمایت شرکت آینده پویا از صنعت چوب و کاغذ، از مسئولین استان برای حمایت بیش از پیش به این صنعت یاری خواست.
دکتر یوسف نژاد نماینده مردم شهرستان ساری در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم  از چوب و کاغذ مازندران بعنوان یکی از برنامه های استان یاد کرد و خاطر نشان ساخت : باید در سالی که مقام عظمی ولایت آن را به اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری نمودند  تلاش کرد تا با وحدت رویه حیات اقتصادی را در بنگاه های اقتصادی موجود حفظ کرد.
نماینده مردم ساری ، تکیه بر تولید داخلی را برای حفظ صنعت حیاتی دانست و به حمایت دستگاه های اجرایی استان برای تداوم آن تاکید کرد.
در ادامه این مراسم مهندس مونسی مدیرعامل جدید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران به استفاده از ظرفیت های موجود اشاره کرد و افزود : حفظ استقلال پایدار از مهمترین ارکان بنگاه های اقتصادی است  که باید به آن توجه ویژه داشت.
مدیرعامل چوب و کاغذ بهینه سازی قیمت تمام شده را از سیاست های اجرائی خود دانست و افزود : استفاده  از خرد جمعی موجبات توسعه و پیشرفت این واحد را فراهم خواهد ساخت.

در پایان از زحمات ابوالفضل روغنی مدیرعامل سابق این شرکت قدردانی شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو