کد خبر: 2479

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۸ - ۵:۱۸

مدرسه سازان بهشهری سال قبل ۳ میلیارد ریال کمک کردند

  به گزارش شرق پرس، عضو مجمع خيرين مدرسه ساز بهشهر از كمك سه ميليارد ريالي خيرين در امر مدرسه سازي شهرستان در ...

 

برفامی با بیان اینکه بهسازی مدارس نیز از دیگر فعالیت های خیرین مدرسه ساز است که در این رابطه نیز خیرین بهشهری بهسازی ۴ مدرسه را بر عهده گرفته اند که تکمیل و یا در حال انجام است.

 

به گزارش شرق پرس، عضو مجمع خیرین مدرسه ساز بهشهر از کمک سه میلیارد ریالی خیرین در امر مدرسه سازی شهرستان در سال گذشته خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، بهنام برفامی عصر چهارشنبه در همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در سالن توحید بهشهر افزود: سال گذشته در مجموع ۵۰۰ خیر در این راستا وارد شده و در امر مدرسه سازی کمک کار ما بوده اند.

وی اظهار داشت: بسترهای لازم برای جلب مشارکت و همکاری خیرین مدرسه ساز برای کمک به توسعه فعالیت های مختلف در آموزش و پرورش فراهم شده است و همه خیرین می توانند کمک های خود را به این مجمع برای کمک به این امر مقدس اختصاص دهند.

برفامی با بیان اینکه بهسازی مدارس نیز از دیگر فعالیت های خیرین مدرسه ساز است که در این رابطه نیز خیرین بهشهری بهسازی ۴ مدرسه را بر عهده گرفته اند که تکمیل و یا در حال انجام است.

وی ادامه داد: هوشمند سازی مدارس، کمک به دانش آموزان بی بضاعت، همیاری و کمک در همایش های مختلف آموزش و پرورش، مشارکت در برگزاری مراسم هفته معلم، رسیدگی به امرو علمی دانش آموزان مستعد و بی بضاعت، مشارکت در برنامه های فرهنگی و دینی از دیگر برنامه های مجمع خیرین مدرسه ساز بهشهر در طول سال است.

برفامی بیان داشت: جلب مشارکت و همکاری خیرین برای احداث مدارس در شهرستان بهشهر از موارد مهم و ضروری است که باید با کمک همه خیرین عملیاتی شده و در این راستا درجلب خیرین جدید نیز تلاش شود.

این عضو مجمع خیرین مدرسه ساز بهشهر همچنین با اشاره به محدود بودن اعتبارات دولتی در بخش ساخت و ساز مدارس یادآور شد: با توجه به مشکلات و تنگناهای موجود در بخش اعتبارات نباید انتظار داشت که تنها با ساز و کارهای دولتی تمام مشکلات رفع شود، بلکه براساس وظیفه و دَین باید کمک کار دولت باشیم.

برفامی افزود: همه ما باید با هر نوع کمک و همکاری، دولت را در ارائه خدمات آموزشی یاری رسانیم  که در این زمینه جلب مشارکت خیرین برای اجراء و تکمیل پروژه های آموزشی ضرورتی انکار ناپذیر است که باید در دستور کار قرار گیرد./مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو