کد خبر: 13361

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۲

قاسم رضایی:

مدد گرفتن از نام امام حسین (ع) قدرت وصف‌ناشدنی به ورزشکار می‌دهد

تیتر 3 » کشتی‌گیر آملی و قهرمان المپیک گفت: به‌عنوان یک ایرانی و مازندرانی به خود می‌بالم که به‌همراه دیگر دوستان در این ایام عزاداری عازم کربلا می‌شوم و دعاگوی همه مردم ایران هستم.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از فارس قاسم رضایی ضمن اشاره به اعزام کاروان ورزشی به کربلا با بیان اینکه این سفر آسمانی خیلی به ورزشکاران روحیه می‌دهد، اظهار کرد: سفر به عتبات عالیات از نظر روحی و روانی اثرات مثبتی روی ما می‌گذارد.

وی افزود: امام حسین (ع) سمبل حق است که در همه عصرها همچون نمادی زنده و خروشان ظهور پیدا می‌کند و این رسالت بر دوش ما است که درس آزادگی و قیام سیدالشهداء را به گوش جهانیان برسانیم.

 

%image_alt%

 

این کشتی‌گیر آملی و قهرمان المپیک تصریح کرد: قیام امام حسین (ع) مظهر آزادگی و جوان‌مردی است و دیدیم که خون‌های زیادی ریخته شد تا مظلومیت امام حسین (ع) و خاندانش تاریخ‌ساز شود.

رضایی با بیان اینکه باید جوان‌مردی سیدالشهداء الگوی ورزشکاران باشد، اظهار کرد: در سخت‌ترین میادین ورزشی یاد و مدد گرفتن از نام امام حسین (ع) قدرت وصف‌ناشدنی به ورزشکار می‌دهد.

 

%image_alt%

 

این ورزشکار ادامه داد: به‌عنوان یک ایرانی و مازندرانی به خودم می‌بالم که به‌ همراه دیگر دوستان در این ایام عزاداری عازم کربلا می‌شوم و دعاگوی همه مردم ایران هستم.

وی در پایان گفت: امیدوارم بتوانم در آینده مربی خوبی برای جوانان علاقه‌مند به کشتی باشم و همان‌طور که خودم از یک شهرستان به جهان معرفی شدم به دیگر جوانان هم، فرصت کسب این افتخار را دهم.

به گزارش فارس، کاروانی متشکل از قهرمانان جهان، المپیک و آسیا از مازندران راهی کربلای معلی و نجف اشرف شدند.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو