کد خبر: 14661

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ - ۲۱:۰۲

مدارس برخی مناطق مازندران فردا تعطیل اعلام شد

تیتر 3 » بارش برف و به تبع آن کاهش دما، مسدود شدن راه‌های مواصلاتی، قطعی گاز و برق سبب شد خدمات‌رسانی در برخی از مناطق مازندران با مشکل مواجه شود.

بارش برف مدارس تعطیل

به گزارش تیتر ۳ » آموزش و پرورش مازندران هم بعد از تعطیلی مدارس در سوم آذرماه جاری اطلاعیه‌ای هم مبنی بر تعطیلی برخی از مدارس مناطق مختلف استان را برای روز شنبه ششم آذرماه جاری اعلام کرده است.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مدارس مقطع پیش دبستانی و تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان‌های نور، آمل و کلاردشت فردا تعطیل است.

محمودرضا علیزاده با اشاره به اینکه تمامی مدارس مناطق کوهستانی بهشهر، نکا و گلوگاه در تمامی مقاطع دومین تعطیلات برفی خود را فردا سپری می‌کند، افزود: مدارس منطقه کوهپایه سرا به بالای بندپی شرقی نیز در تمام مقاطع تحصیلی فردا تعطیل است.

وی تصریح کرد: تمامی مدارس استثنایی مازندران که شامل ۵۰ مدرسه می‌شود، فردا شنبه ششم آذرماه جاری تعطیل است.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه فعالیت مدارس ابتدایی مازندران صبح فردا با تاخیر شروع می‌شود، ادامه داد: مدارس ابتدایی سایر نقاط استان فردا ساعت ۹ صبح فعالیتشان را شروع می‌کنند.

علیزاده بیان کرد: در صورت نیاز و تشخیص فرمانداران دیگر شهرستان‌ها مبنی بر تعطیلی مدارس، موارد جدید تعطیلی متعاقبا اعلام می‌شود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو