کد خبر: 810

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۲

مداخله نظامی فرانسه و آمریکا در سوریه

  شرق پرس: در پی پیشروی‌های تازه ارتش سوریه در مناطق مختلف و همزمان با پایان بی‌نتیجه مذاکرات ژنو2، منابع آگاه روسی از ...

 

بنا بر اطلاعات به دست آمده از منابع روسی، واشنگتن و پاریس در حال مقدمه چینی برای مداخله نظامی در سوریه هستند.
 
شرق پرس: در پی پیشروی‌های تازه ارتش سوریه در مناطق مختلف و همزمان با پایان بی‌نتیجه مذاکرات ژنو۲، منابع آگاه روسی از توطئه جدید واشنگتن و پاریس برای حمله نظامی به سوریه خبر می‌دهند.

به گزارش العالم، شبکه خبری المیادین اعلام کرد، بنا بر اطلاعات به دست آمده از منابع روسی، واشنگتن و پاریس در حال مقدمه چینی برای مداخله نظامی در سوریه هستند. این درحالی است که روسیه برای برگزاری نشستی فوق‌العاده در شورای امنیت جهت ممانعت از تشدید بحران در سوریه تلاش می کند.

به نوشته المیادین، روسیه قصد دارد درخواست برگزاری نشستی فوق‌العاده در شورای امنیت را ارائه دهد تا شاید بتواند مانع از وخامت اوضاع در سوریه شود.

در همین حال منابع آگاه روسی از وجود نشانه هایی خبر می دهند که بر اساس آن، واشنگتن و پاریس، طرح‌هایی را برای حمله نظامی به سوریه تدوین می‌کنند تا بدین ترتیب مانع از پیشروی‌های ارتش سوریه شوند.

المیادین در ادامه نوشت: واشنگتن پس از سفر عبدالفتاح السیسی،‌ وزیر دفاع مصر به مسکو، دستپاچه شده است؛ از این رو همه احتمال‌ها در آینده مطرح است.

 
/انتهای خبر
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو