کد خبر: 8290

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۸:۵۱

یا حکم مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران:

محمدرضا مظلومی سرپرست مدیریت صادرات و واردات ایران شد

محمدرضا مظلومی با حفظ سمت سرپرست مدیریت صادرات و واردات ایران شد

به گزارش تیتر ۳: محمدرضا مظلومی طی حکمی از سوی  منصور ریاحی مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران به عنوان سرپرست مدیریت صادرات و واردات ایران منصوب شد.

 

محمدرضا مظلومی مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران  با حفظ سمت به عنوان سرپرست صادرات و واردات شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران  منصوب شد.

 

در این حکم آمده است :

جناب آقای محمدرضا مظلومی

نظر به تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست مدیریت صادرات و واردات ، منصوب می گردید.

باتوجه به اهمیت و نقش صادرات و واردات فراورده های نفتی انتظار دارد با برنامه ریزی و تلاش مستمر و جلب مشارکت کلیه همکاران متعهد ، متخصص و کارآزموده آن مدیریت حداکثر مساعی خود را جهت ارائه خدمات مطلوب معمول نمائید.

امید است با استعانت از خداوند منان و بکار گیری ظرفیت های موجود و مشارکت کلیه مدیریت ها واحدهای ستادی و مناطق شرکت در انجام وظایف محوله موفق باشد.

با اغتنام فرصت از خدمات ارزشمند جناب آقای وکیل زاده در مدت تصدی سمت مذکور تقدیر و تشکر نموده و سلامتی و توفیق روز افزون ایشان را در سمت جدید از خداوند منان مسئلت می نمایم.

و من ا… توفیق

منصور ریاحی

 

پایگاه تحلیلی خبری تیتر ۳ این انتصاب شابسته را به این مدیر توانمند و برادر ارزشی تبریک عرض نموده و برای ایشال آرزوی توفیقات بیشتر در عرصه های مختلف دارد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو