کد خبر: 12398

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۲:۵۹

محرومیت سنگین فیفا برای جواد نکونام، آزمون و حاج صفی

تیتر 3 » فدراسیون جهانی فوتبال آرای خود را برای بازی ایران و قطر صادر کرد که بر این اساس محرومیت های سنگینی برای 3 عضو تیم ملی در نظر گرفته شده است.

بازی ایران قطر

به گزارش تیتر ۳ » بعد از برگزاری دیدار ایران و قطر پیش بینی می شد درگیری هایی که در اواخر مسابقه ایجاد شده است، برای فوتبال ایران گران تمام شود و حالا با گذشت ۴ بازی از مقدماتی جام جهانی این اتفاق افتاده است. جنجالی که در پایان دیدار ایران و قطر و بعد از گلزنی رضا قوچان نژاد ایجاد و منجر به درگیری اعضای دو تیم شد، توسط ناظر مسابقه به فیفا گزارش شده بود و حالا کمیته انضباطی فدراسیون جهانی حکم سنگینی را برای ۳ عضو تیم ملی ایران در نظر گرفته است.

در نامه ای که فیفا به فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرده، جواد نکونام مربی تیم ملی بابت ایجاد حواشی و جنجال در لحظات پایانی با ۳ جلسه محرومیت مواجه شده است. از سوی دیگر دو بازیکن تاثیرگذار تیم ملی نیز با محرومیت یک جلسه ای مواجه شدند. سردار آزمون و احسان حاج صفی به خاطر شرکت در درگیری های پایان بازی محروم شده اند. همچنین به سایر اعضای کادرفنی و بازیکنانی نظیر پژمان منتظری که نامش در گزارش های اولیه ارسال ناظر بازی به مقامات فیفا و AFC آمده بود، محرومیتی تعلق نگرفته است.
پس از این اتفاق، سایت فدراسیون در اطلاعیه ای اینطور به موضوع واکنش نشان داد: «فدراسیون فوتبال ایران اطلاعی از نامه محرومیت‌های احتمالی ارسالی فیفا به فدراسیون فوتبال قطر در خصوص حوادث این دیدار ندارد، از این رو ضمن تاکید بر این نکته که این اطلاعیه صادر شده تنها مرجع مورد قبول فدراسیون در اطلاع رسانی احکام صادره به حساب می آید اعلام می دارد سایر اظهارنظرها در این خصوص وجاهت نداشته و پس از بررسی و تحلیلهای لازم، طی نشستی خبری با حضور مقامات فدراسیون فوتبال، اطلاعات مرتبط در اختیار رسانه های محترم قرار خواهد گرفت.»

بر اساس حکم صادر شده سردار آزمون، احسان حاج صفی و جواد نکونام در بازی با سوریه قادر به همراهی تیم ملی نیستند و این مساله در فاصله چند روز تا مسابقه می تواند به تیم کی روش لطمه بزند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو