کد خبر: 9111

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۳

مجید صالحی برای دوقلوهایش چه کارها که نمی‌کند/ این بازیگر در «خندوانه» از بیماری قلبی‌اش گفت

برنامه «خندوانه»، شامگاه سه شنبه، میزبان مجید صالحی و فرزندان دوقلویش بود. رضا کیانیان نیز در این برنامه از کمپین «من ارومیه هستم» گفت.

تیتر ۳: برنامه «خندوانه»، سه‌شنبه شب، ۶ مهرماه با حضور مجید‌ صالحی بازیگر کمدی سینما و تلویزیون و دوقلوهایش به روی آنتن رفت.

ابتدای برنامه، مجید صالحی با فرزندانش حنا و آروین در برنامه حاضر شد و به همراه رامبد جوان به بازی با آن‌ها پرداخت.

او در ادامه گفت: «من یکی از آرزوهایم بود که بچه‌هایم دو قلو باشند و از خدا خواستم و او هم به من داد. حنا شبیه من است و آروین شبیه همسرم.»

صالحی همچنین از شیطنت‌های بچه‌هایش گفت: «اصلا اهل حرف گوش کردن نیستند و حرف خوابیدن را هم نباید زد. وقتی یخ‌شان هم آب شود، شبیه کروکودیل می‌شوند.»

سپس او درباره اوضاع کاری‌اش گفت: «در حال حاضر شش فیلم سینمایی در صف اکران دارم و یک سریال تلویزیونی و برای شبکه خانگی هم کار کرده‌ام. خیلی‌ها به من می‌گویند چرا کار نمی‌سازی و من باید بگویم که دلیلش تنبلی و سرشلوغی به خاطر بچه‌هاست. تلویزیون هم سفارش داده‌ و هیچ مشکلی وجود ندارد و حتما در آینده یک کار را کلید خواهم زد.»

این بازیگر درباره کارهایی که در خانه برای بچه‌هایش انجام می‌دهد گفت: «معمولا برایشان اسب می‌شوم و کارهای شخصی‌شان را به من می‌گویند و من انجام می‌دهم.»

صالحی در پایان از مشکل قلبی‌اش گفت و از همه کسانی که به طور ناخواسته آزارشان داده است، حلالیت طلبید.

رضا کیانیان مهمان دیگر این برنامه بود که درباره کمپین «من دریاچه ارومیه هستم» گفت: «اگر تا یک ماه دیگر تعداد اعضا این کمپین به یک میلیون نفر برسد، نماینده سازمان ملل قول داده‌ است تا در حفظ و نگهداری دریاچه به ما کمک کند. علاقمندان از طریق اینترنت یا ارسال عدد ۱ به شماره تلفن ۳۰۰۰۷۰۴۰، می توانند حمایت خود را اعلام کنند.»

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو