کد خبر: 1606

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۵

متلاشی شدن باند ۱۵نفره سرقت خودرو در مازندران

  به گزارش شرق پرس،  سرهنگ پهلوان در گفتگو با ایرنا اظهار داشت : عوامل پلیس آگاهی و ماموران کلانتری های 11 و ...

 

فرمانده انتظامی آمل از شناسایی اعضای یک شبکه بزرگ سرقت خودروی شهرهای مازندران و توقیف ۴۸ دستگاه انواع خودروهای سواری و موتورسیکلت به همراه ۳۵ قطعه از قطعات اوراق شده خودرو در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش شرق پرس،  سرهنگ پهلوان در گفتگو با ایرنا اظهار داشت : عوامل پلیس آگاهی و ماموران کلانتری های ۱۱ و ۱۲ فرماندهی انتطامی آمل در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر سرقت خودرو و قطعات آن در سطح این شهرستان ، شناسایی و دستگیری سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود : با بررسی های به عمل آمده و کشف تعدادی خودروی اوراق شده که بدون صاحب در نقاط خارج از محدوده شهری رها شده بود ، تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد.

فرمانده انتظامی آمل گفت : ماموران پلیس آگاهی در ادامه با انجام گشت های محسوس و نامحسوس و همچنین تعقیب و مراقبت ، برخی از سارقان سابقه دار را شناسایی کردند که یک باند سرقت خودرو تشکیل داده بودند.

سرهنگ پهلوان اضافه کرد : ماموران با انجام تحقیقات بیشتر ۱۵ نفره از اعضای این باند را به همراه ۲۶ دستگاه خودوری سواری ، ۲۲دستگاه موتورسیکلت و ۳۵ قطعه ازقطعات خودروهای سرقت شده در شهرهای مازندران توقیف کردند.

وی ادامه داد : با تلاش ماموران انتظامی آمل همه عوامل این شبکه سرقت خودرویی دستگیر و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی وسپس با صدور قرار صادره روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی آمل گفت : ۱۰ دستگاه خودرو پس از شناسایی تحویل مالباختگان شد و بقیه وسایط نقلیه نیز با مراجعه صاحبان آنها در محل اداره آگاهی شهرستان، تحویل داده خواهد شد.

سرهنگ پهلوان به صاحبان خودرو و وسایط نقلیه سواری توصیه کرد هنگام خارج شدن از خودرو از خاموش بودن و رعایت نکات امنیتی خودرو اطمینان یابند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو